I tak to jest, kochana Shaumbra i nauczyciele nowej świadomości Ziemi. Ponownie zebraliśmy się razem w tej pięknie utkanej energii, zwanej Shaumbra, naszej rodzinie, reprezentowanej przez wszystkie duchowe rodziny – o, nie tutaj na Ziemi, ale duchowe anielskie rodziny – które patrzą na was, wyczekując waszego postępu od tamtego czasu, kiedy przyszliście tu, na Ziemię. To, przez co przechodzi Ziemia, dociera do wszystkich królestw, wszystkich wymiarów, wszystkich duchowych rodzin.

Jesteście pionierami, wszyscy żyjący teraz na Ziemi ludzie, pionierami do nowych królestw. I oczywiście, wy Shaumbra, jesteście teraz pionierami świadomości na Ziemi. Wyruszacie daleko do nowych wymiarów i nowych królestw, jednocześnie pozostając w swoim ciele fizycznym. Nie badacie nowej ziemi, nowych kontynentów, nowych oceanów, ale jesteście badaczami świadomości. Pomagacie otwierać drzwi i te struktury, które utrzymywały świadomość w takim samym wzorze przez dziesiątki i setki milionów lat. Jesteście wychodzącymi na zewnątrz z pudełka, przez cały czas pozostając w ludzkiej formie.

Jesteście otwierającymi takie rzeczy jak uczucia, nową świadomość, przekraczając ograniczenia umysłu, chwilami wciąż kochając i obejmując piękno umysłu. Jesteście tymi, którzy w waszych nocnych snach łączycie się ponownie z waszym własnym ja z przeszłości, z waszymi anielskimi rodzinami, z tymi, których znaliście od tak dawna, pozwalając im wiedzieć, że macie się nieźle. Pozwalając im wiedzieć, że chociaż czasami wasze nowe poszukiwania i wasze nowe podróże mogą być samotne i trudne, i czasami również przerażające, że macie się nieźle. Jesteście tu, żyjecie i rozszerzacie się.

Jaka to radość spotkać się z tą grupą anielskich istot. Co więcej, cudowną rzeczą jest pochodzić z takiej samej anielskiej rodziny. Pochodzicie ze wszystkich rodzin. Pochodzicie z wielorakich anielskich odcieni i doświadczeń. Przyszliście razem, teraz, w tym momencie na Ziemi, razem w tym, co nazywamy energią Shaumbra, przynosząc Nową Energię.

Anielskie Spa

Dzisiejszego dnia chcielibyśmy zrobić pewne rzeczy troszkę inaczej niż zwykle. Ach, tak, rzeczywiście, Cauldre mówi nam, że spędziliśmy dużo czasu na prowadzeniu wykładów i perorowaniu. Wciąż chcemy to robić, także dzisiaj (śmiech publiczności i Tobiasza). Prawie udało nam się nabrać Cauldre, ale (więcej śmiechu)... zamiast jednak przychodzić do was dziś, jak zwykle to robimy… otwierając pewne, jak to nazwalibyście, portale energetyczne i wy pozwalaliście nam wejść do waszej przestrzeni. Dziś jesteśmy gdzieś indziej. Zrobimy wam teraz pewien rodzaj odmiennego programu. Poprosimy was, byście dzisiaj przyszli do nas.

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. To jest dzień, który został ustawiony dla każdego, dla wszystkich z was, którzy jesteście tu osobiście, którzy słuchacie tego – jak nazywacie – on-line, czy czytacie albo słuchacie tego w następne dni. Ale tym razem, w tym odcinku czasu został przeznaczony dla was. Otwieramy dzisiaj Centrum Serwisowe Shaumbry. Nazywamy to Anielskim Spa. To miejsce – to jest symbol określonego typu ludzi z wymiaru albo punktu świadomości – do którego możecie przychodzić po odmłodzenie. I, kochana Shaumbra, rzeczywiście potrzebujecie tego dzisiaj.

W przeszłości przychodziliśmy do was. Wysyłaliśmy po was coś, co moglibyście nazwać, „Anielskim Autobusem", przychodziliśmy, podnosiliśmy i przewoziliśmy was do Centrum Serwisowego Shaumbry. Ale dziś prosimy was, byście odbyli tę podróż intuicyjnie. Niektórzy z was natychmiast nieco wpadają w panikę, mówiąc, „Ja nie wiem, jak się tam dostać. Brać zakręt w lewo czy w prawo? Jak szybko powinienem iść? Co muszę sobie wyobrazić w moim umyśle, aby tam dotrzeć?" Nic z powyżej wymienionych. Dostać się do Centrum Serwisowego Shaumbry, gdzie my wszyscy zgromadziliśmy się w tym momencie, trwa tyle, ile wzięcie tego głębokiego wdechu i poczucie swojej drogi tam. Tak, poczucie swojej drogi tam.

I zanim to zrobicie, zanim wcześniej dołączycie do nas w Centrum Serwisowym Shaumbry, zróbcie głęboki wdech i odprężcie się. Wyjdźcie ze swojej głowy, niczego nie musicie pamiętać ani niczego pragnąć. Centrum Serwisowe Shaumbry niekoniecznie przebywa w innych wymiarach, w odległych galaktykach. Ono może być oddalone o jeden oddech od ciebie, natychmiast dzieląc tę samą przestrzeń w której jesteś, ale po prostu nieznacznie inaczej. Centrum Serwisowe Shaumbry może być tam, gdzie czasami udajesz się wieczorem, w swoich marzeniach sennych. Ono może być tam, gdzie idziesz na moment, gdy rzeczy stają się trochę przytłaczające, i znajdujesz tam schronienie i odmłodzenie. Pozwalajcie sobie czuć i wyczuwać swoją drogę tam.

Proszę was, byście nie przychodzili jako grupa, ale byście odbyli swoją drogę tam indywidualnie. Proszę was, byście niczego nie wyobrażali sobie w swoim umyśle, nie próbowali znajdować jakiegokolwiek potwierdzenia albo wizualizacji. Poprosimy was, byście otworzyli siebie, zaufali sobie i przyłączyli się do nas właśnie w tym momencie w Centrum Serwisowym Shaumbry.

Niektórzy z was mówią, "Czy to jest realne?" Dobrze już znacie odpowiedź: jeśli wybieracie, aby tak było. Niektórzy z was zastanawiają się, czy naprawdę potrafili znaleźć tam swoją drogę. Tak, jeśli puszczacie wątpliwości i pozwalacie sobie być tam. Niektórzy z was próbują dobrze się zastanowić nad swoją drogą, tworząc skomplikowany labirynt wymiarowych korytarzy. Dlaczego? Dlaczego? To jest tak proste jak wybieranie i pozwalanie twoim własnym naturalnym uczuciom i intuicji zabrać cię tutaj.

Będziemy czekać na ciebie. Zbierzmy wszystkie energie jeszcze raz w tym momencie. Teraz weźcie głęboki oddech…

(pauza) …

…intuicyjnie poczujcie swoją drogę.

Pozwólcie sobie teraz dołączyć do nas w Centrum Serwisowym Shaumbry, w Anielskim Spa, które tego dnia jest całkowicie przygotowane dla was. Zróbcie głęboki wdech...

(pauza)

Aahhh...

Widzicie? Jaka miła, mała zmiana. Jaka miła, mała zmiana. Poprosimy mistrza Kuderkę (John Kuderka, technik dźwiękowiec) o podkład muzyczny w Anielskim Spa. To wszystko, co jest potrzebne, aby wejść do uzdrowiska. I tym z was, którzy nie są pewni, czy już tu są, muzyka również dostarczy jakichś wskazówek. Właśnie rozbrzmiewa w tle. (zaczyna się lekka anielska muzyka.)

Doganianie

Co się teraz wydarzyło, Shaumbra? Co się wydarzyło? Zdumiewające. Wydarzyło się to, że otworzyliście swoją świadomość i rozwinęliście ją tak szybko, że wasz umysł potrzebuje teraz to dogonić. Weszliście do tych innych królestw. Bawiliście się Nową Energią tak szybko, że wasz umysł stał się obezwładniony. Niektórzy z was czuli, że właśnie oderwał się od pracy, że już nie wiedział, co zrobić. To jest konsekwencja nowej świadomości i Nowej Energii

Zróbcie głęboki wdech.

(pauza)

Co się ostatnio wydarzyło? O, to niekoniecznie jest wpływ ustawienia w prostej linii gwiazd, chociaż to wzmacnia rozwój świadomości. To jest niekoniecznie wpływ numerologii, ponieważ numerologia zmienia się i przystosowuje się tak, że powiela to, przez co przechodzicie. Zwiększa to, przez co przechodzicie. To nie zależy od gwiazd albo numerologii, czy od kierunku wiatru. One tylko wspierają i potwierdzają to, co zdarza się w waszym życiu.

Zróbcie głęboki wdech...

(pauza)

Dobrze, Shaumbra, wskoczyliście do nowej świadomości i wasze ciało potrzebuje to teraz dogonić. Wasze ciała są tak przywiązane do Ziemi, tak przywiązane do zwierząt, flory, Gai. O, do wody i powietrza. Ponieważ wasza świadomość się rozwinęła … twoja świadomość, oczywiście, jest twoją świadomością, twoimi uczuciami i twoją wrażliwością. Ponieważ ona rozwinęła się tak szybko, twoje ciało potrzebuje chwili, okazji, aby ją dogonić. Twoje ciało próbuje na zewnątrz określić to, co się wydarzyło. Ono reagowało. Krzyczało. Przez chwilę było w twoim żołądku, w następnym momencie w twojej głowie, następnie w twoich kolanach i stopach, i u kilkorga z was w waszych pośladkach, Linda. Wywoływało myśli, "Co się dzieje? Skąd te wszystkie dziwne sensacje fizyczne?" Wasze ciała poczuły się obezwładnione tak wielką ilością uczuć. Wasze ciało otrzymało wiele z tych uczuć i znalazło się w punkcie, w którym wasze ciało już nie wie, co zrobić. Co można określić po waszemu – wciskaniem kitu albo parą w gwizdek. Tak więc, twoje ciało jest skonf-... (Tobias chichocze) …twoje ciało jest skonfundowane (zmieszane) i próbuje to coś dogonić, ale nie wie jak to zrobić.

Rozszerzyliście swoją świadomość, grając jak dziecko z nową zabawką w wymiarach, których wasz umysł być może nie mógł ogarnąć, wasze stare emocje i uczucia i świadomość być może nie mogą tego rozszyfrowywać. To wpływa na twojego ducha. Tak, na twojego ducha. Widzisz, twój duch podejmuje grę. Twój duch był mocno zużyty w starym typie związku czy równowagi w tobie. On pozostawał w jednym miejscu; ty pozostawałeś w innym. Przebywaliście w dwóch osobnych pokojach, chociaż były one częścią tego samego domu. I teraz, z twoją świadomością, z twoją rozwijającą się świadomością nawet twój duch został porzucony i nie wie gdzie pójść dalej. On nie jest taki, jak ty. On nie jest stary ty, który skłaniałeś się do pozostawania nieco zablokowanym, on ma skłonności do pozostawania w swoim pokoju. Teraz szukasz i badasz i grasz. Więc nawet twój duch stara się to dogonić.

O, a następnie twój gnost. Tak, rzeczywiście. Twój gnost jest twórczym rozwiązaniem. To jest sposób, w który załatwiasz sytuacje, rozterki, problemy albo jakiekolwiek pojawiające się wyzwania. To jest twórcze rozwiązanie rzeczy, które pojawiały się w twojej ludzkiej egzystencji. Ale kiedy otwierałeś się na nowe królestwa świadomości, gdzie nigdy nie byłeś wcześniej, do których nikt wcześniej nie doszedł, nawet twój gnost potrzebuje to dogonić. Twój gnost miał nieco ograniczony zestaw, którym, jak czuliście, mógł zajmować się dawnymi sprawami opartymi na twojej starej świadomości. Ale teraz, kiedy wciąż się zmieniacie i rozszerzacie, również wasz gnost potrzebuje nadrobić stratę - do waszych potencjalnych, twórczych rozwiązań. To dlatego zapraszamy wszystkich, każdego z was tu dzisiaj, do Centrum Serwisowego Shaumbry.

(pauza)

Zaprosiliśmy dzisiaj wspaniały wybór anielskich istot. Naszym głównym gościem a także waszym pomocnikiem, jest energia Quan Yin, która wchodzi z całym swoim współczuciem. O, Quan Yin niczego nie narzuca. Quan Yin pomaga stwarzać tę bezpieczną i świętą przestrzeń, w której możecie pozwolić, aby miało miejsce naturalne, ponowne zrównoważenie energii.

Niektórzy z was zastanawiają się, co takiego to Centrum Serwisowe Shaumbry powinno wam przypominać, ale tu jest interesująca rzecz. Ono mogło zmienić się od czasu, kiedy widzieliście je, czy czuliście się tu, kiedy byliście tu ostatnim razem. Ono mogło rozwinąć się i mogło zmienić w każdym momencie, w którym jesteście tu dzisiaj. Zasugerowalibyśmy wszystkim z was, szczególnie Quan Yin to sugeruje, abyście uwolnili próbę określenia tego miejsca. Pozwólcie temu być przestrzenią kosmiczną odmłodzenia, kosmiczną przestrzenią odpoczynku, kosmiczną przestrzenią otrzymywania.

Zróbcie głęboki wdech, Shaumbra.

Jest tu energia Quan Yin. Towarzyszy jej wielu, wielu pomocników – anielskie istoty, które są tu dzisiaj dla ciebie. To jest dzień wspaniałego Spa. Nawet możemy używać tej analogii, że już czas otrzymać masaż, duchowy masaż.

Niektórzy z was mogą wybrać energię hydroterapii. W wodzie jest bardzo interesująca dynamika. To jest najobfitsza substancja na Ziemi, jest podstawą na Ziemi. Ale w odróżnieniu od ziemi i Ziemi, która jest wspólną tylko dla tej planety, woda jest również energią, która jest bardzo szeroko rozpowszechniona i bardzo szeroko używana w innych królestwach. W innych królestwach woda nie jest płynna czy mokra, tak jak to jest na Ziemi. Niekoniecznie pada w innych wymiarach, ale jest bardzo podobny energetyczny element, również w nie fizycznych królestwach, który może być bezpośrednio powiązany z wodą na Ziemi.

Jeśli rozłożycie wodór i molekuły tlenu, które stanowią naukową, elementarną zasadę wody na Ziemi, i spojrzycie na zasadniczą energię albo istotę tego, dla tej rzeczy nazywanej wodą, istota na Ziemi jest taka sama jak w innych królestwach. To nie znaczy, że anioły muszą pić wodę, ale używają elementów tego typu do odświeżania, do odnawiania się. To z tego powodu wielu z was śni nocą o wodzie, deszczu albo rzekach, ponieważ używa się tego w anielskich królestwach.

Woda jest niezbędną częścią Centrum Serwisowego Shaumbry. Ponieważ macie na Ziemi doświadczenia istnienia wody – pijecie wodę, jesteście otoczeni przez wodę i posiadacie jej dużo w waszych ciałach – możecie używać tej energii dzisiaj, tu w Centrum Serwisowym Shaumbry. Możecie zażywać kąpieli wodnych. Pozwalać sobie używać pryszniców wodnych. Niech woda otacza was i wnika do waszego ciała. Widzicie, wtedy jednocześnie obydwa wasze ciała skorzystają z tego, fizyczne na Ziemi i twoje energetyczne ciało – twoje anielskie ciało – obu ciałom przyniesie to korzyść.

Kiedy będziemy rozmawiać dzisiaj podczas reszty naszej dyskusji, pozwólcie pomocnikom anielskim również pracować z wami. Teraz, jak wiecie, oni nic za was nie zrobią. Oni nie zaczną majstrować przy waszych siatkach energetycznych. Nie zaczną poprawiać waszych fal mózgowych, oni nie będą bawić się tym. Oni mają pomagać, ułatwiać, mogą zrobić delikatny duchowy masaż.

Widzicie, macie coś, co niektórzy z was nazwaliby Ciałem Świetlanym albo Ciałem Energetycznym, jako bezpośrednie podobieństwo do twojego ciała fizycznego na Ziemi. Macie pewien typ umysłu energetycznego, ale to nie jest tym samym, co wasz mózg. Chociaż zachodzi korelacja nawet w anielskich królestwach, między twoim ludzkim umysłem a sposobem anielskiego … powiedzmy, rozumowania.

Więc dzisiaj, kiedy przechodzimy do naszej dyskusji, weźcie głęboki wdech … rozluźnijcie się… o, już czas dla twojego ciała, czas dla twojego umysłu, czas dla twojego ducha i twojego gnosta na przyłączenie do twojej świadomości, do ciebie. Zróbcie głęboki wdech.

(pauza)

Uczucie

W naszym ostatnim Shoudzie mówiliśmy o uczuciach i chciałbym mówić o tym chwilę dłużej. Uczucia są świadomością i wrażliwością. To jest może jedna z największych rzeczy, których doświadczycie w tym roku – uczucia. To jest czas horrendalnego pozwalania sobie na uczucia. I to nie oznacza tylko dobrych uczuć. To nie oznacza przeżywania tylko słusznych, wygodnych albo sprawiających radość. To dotyczy wszystkich uczuć. Kiedy otwieracie się na nowe poziomy świadomości, to naturalnie otwiera drogę do świadomości uczuć.

Zróbcie głęboki wdech.

Niektóre z tych świadomości i wrażliwości zdarzają się na bardzo, jakbyście to nazwali, wysokim poziomie świadomości. One są bardzo wyrafinowane. Są bardzo przejrzyste. Nawet możecie nazwać je krystalicznymi. I jednym z wyzwań jest, jak przynieść je do waszego codziennego, ludzkiego życia na ziemi? Wygląda na to, że jest jakaś naturalna bariera czy może opór, pewne wyzwanie w pozwalaniu, aby te niczym niezmącone energie emigrowały czy płynęły do tych innych poziomów świadomości, w których egzystujecie – zwłaszcza do poziomu ludzkiego. Chwilami najwyraźniej widoczna jest jakaś wrodzona niechęć, do niektórych z tych pięknych wglądów, które otrzymujecie na innych poziomach, by znaleźć sposób na przeniesienie ich tutaj. I twoja część, duch, który egzystuje tu na Ziemi, tak rozpaczliwie chce spotkać się z tymi energiami, chce by one tu przybyły. Co to za bariera, która powstrzymuje je przed wejściem tutaj?

Częściowo, ciężar ogólnej ludzkiej świadomości tworzy pewną ścianę, typ bariery, która czyni to bardzo, bardzo trudnym dla przybycia tu czystych wglądów i świadomości. Ale część tego jest tobą, niechęć w jakiejś części ciebie nie pozwala czemuś tak pięknemu wejść do świata, który może wyglądać na tak ciężki i tak trudny chwilami. To byłoby jak zabranie róży na wysypisko śmieci. Nie czulibyście się całkowicie właściwie z czymś tak delikatnym i pachnącym, przyniesionym do energii wyrzuconych, nieprzydatnych rzeczy. Ale, drodzy przyjaciele, czy nie ma mądrości w przynoszeniu róży do miejsc, gdzie składowane są śmieci? Czy nie ma sensu we wnoszeniu tam elementarnej zasady takiego piękna, takiego zapachu, do miejsc, które w rzeczywistości chcą i potrzebują tego rodzaju energii? Czy nie jest to odpowiednie teraz dla was, aby otrzymywać tę energię waszej nowej świadomości do tej rzeczywistości?

Nowa świadomość, natchnienie, ta klarowność i krystaliczna energia, to nie zostanie zniszczone w tej rzeczywistości Ziemi. Tak się nie stanie. To nie wygaśnie, będzie się tu dobrze rozwijać, ponieważ tu, na planecie Ziemia, stara ludzka świadomość płacze za tym, chce tego. Ty, twój ludzki aspekt, który jest tu na Ziemi, płacze za tym. Chcecie tego. Więc może już czas na to pozwolić.

Co jest i nie jest twoje

To jest rok uczuć – otwarte, surowe, śmiałe i oburzające uczucia. To jest to, do czego dążyliście. To jest to, co rozwijaliście w sobie – umiejętność odczuwania na wielu, wielu różnych warstwach i poziomach. Aby czuć radość i smutek innych ludzi. Ilu z was tutaj jest doradcami i nauczycielami? Wiecie, co to znaczy być otwartym i czuć energię twojego klienta. Również wiecie, co znaczy chronić samego siebie, pilnować swojej własnej ochrony, filtrujecie, czy na pewno nie przyjmujecie ich uczuć, ponieważ ich uczucia czasami są zdezorientowane, chore, obłędne, śmiertelne – i te wszystkie inne – niezrównoważone w ogromnym stopniu. Dlatego oni przychodzą do was!

Musiałem śmiać się, słysząc któregoś dnia dyskusję psychologa zastanawiającego się, dlaczego wszyscy ci szaleni ludzie kontynuują przychodzenie do niego. Dobrze, więc właśnie jesteście tam dla nich (Tobiasz chichocze) Więc, kochana Shaumbra, uczucia. O, tak. Wy, którzy jesteście doradcami i nauczycielami, chroniliście, filtrowaliście i ochranialiście. Teraz uwolnijcie to. Uwolnijcie to. Pozwalajcie sobie całkowicie czuć – wszyscy Shaumbra, czy jesteście pomocnikami, nauczycielami, doradcami, choćbyście nie wiem, co robili – róbcie głęboki wdech teraz, ponieważ jesteśmy razem w Centrum Serwisowym Shaumbry. Pozwalajcie sobie czuć oburzające uczucia. Czujcie głębię i piekło ludzkości, lecz także radość ludzkości.

Pozwalajcie sobie czuć, co płynie w wymiarach bliskich ciebie – przyziemne istnienia, duchy i widma tych, którzy nie potrafili odejść. Oni wszyscy wpadają do was czasami, ponieważ emanujecie innym typem świadomości. Czujecie ich, ale wasz umysł i wasze ciała nie wiedzą, jak to przyjąć. Więc odczuwacie strach, czujecie się zagubieni, chwilami odczuwacie zimno. Pozwólcie sobie to czuć. Nie ustawiajcie barier. Nie sprzeciwiajcie się. Rozmawialiśmy wcześniej o tej prościutkiej zasadzie – jesteś jedynym, który wybiera. Jesteś jedynym, który wybiera, i w tym jest twoja naturalna równowaga. W tej pięknej przestrzeni możesz czuć wszystko. O, tak, możesz mieć mdłości, możesz czuć się przerażony, możesz czuć ożywienie, możesz czuć szczęście – wszystkie te rzeczy – ale nie musisz tego posiadać.

Widzisz, otwierasz się. Otwierasz się na swoje aspekty, na innych ludzi. Możesz być świadomy i spostrzegawczy, ale to nie musi wytrącać cię z równowagi. Nie musisz brać tych energii do swojego ciała i zajmować się nimi dla innych. Nie musisz zmagać się z tymi kwestiami w swoim umyśle w imieniu innych. O, a kiedy mówię "inni", zaznaczam, że inni również mogą być twoimi aspektami z przeszłości. Nie tylko z minionych żyć, ale twoich dawnych aspektów.

Piękno życia w teraz jest umiejętnością, aby całkowicie czuć i doświadczać, bez wchłaniania tego, bez konieczności przetwarzania albo naprawiania tego. Och tak, słyszysz Quan Yin – "Nie naprawiaj ich. Kochaj ich, ceń, ale nie naprawiaj". Tego nie możesz. Tylko oni mogą zaakceptować tę odpowiedzialność. Umiejętność czucia, nieocenzurowana i nie przefiltrowana, może być nieco przerażająca, nieco przytłaczająca, zwłaszcza jeśli twoje ciało, umysł, duch i gnost niecałkiem jeszcze dogoniły świadomość. One nie rozumieją, jak tolerować to, co wygląda jako obezwładniające uczucia. Więc one wchodzą w to obezwładnienie albo zamknięcie, albo czasami jedno i drugie. Serdeczni przyjaciele, to nie jest nie o was, o ile nie chcecie, by tak było.

Patrzę na was czasami, kiedy siadamy tu w Centrum Serwisowym Shaumbry, i chichoczę. Wiem, kim jesteście. Wiem, skąd pochodzicie. Znam waszą chwałę i wasz wdzięk. Jak szybko o tym zapominacie, kiedy wracacie na Ziemię. Patrzę teraz na was – pionierów nowej świadomości – pochłaniających świadomość, otwierających się na to, ale widzę, jak to wytrąca was z równowagi. Więc właśnie pozwólcie tym razem, tu w Centrum Serwisowym Shaumbry, naturalnym procesom w was na odmłodzenie, pozwólcie anielskim istotom, które teraz są tu z nami, zająć się tobą.

Tak, ponieważ zaczynacie wyczuwać, jest jeszcze inna muzyka, nie tylko to, co słyszycie fizycznymi uszami, ale z innych poziomów. W jednej z naszych najbliższych sesji będziemy rozmawiać o muzyce, o wspaniałych, potężnych właściwościach odmładzania muzyką. Ale teraz odprężcie się, poczujcie energię wody, pozwólcie swojemu ciału, umysłowi, duchowi i gnostowi dogonić waszą wiecznie rozwijającą się świadomość.

(pauza)

Więcej Uczuć

Wróćmy do uczuć na chwilę. Czasami, kiedy nowa fala uczuć wchodzi, jak to się działo zwłaszcza w ostatnich 12 dniach, to może być przytłaczające. To naprawdę może powodować wiele umysłowego niepokoju. Ponownie, zapamiętajcie, że to są tylko uczucia. To jest tylko świadomość. To pochodzi od innych ludzi. To pochodzi jest wytwarzane przez typ ping-pongowej rzeczywistości na Ziemi. To jest wytwarzane z braku równowagi – braku równowagi w ekonomii, władzy, braku równowagi w związkach, z pewnością najbardziej z braku równowagi męsko/żeńskiej energii na Ziemi, która postanowiła wrócić do równowagi.

Ale wiecie, jak to jest czasami. Gdy wracacie do równowagi w sobie, są jakieś punkty wymagające regulacji, trudne i prowokujące. Ale to chodzi o energię na Ziemi, teraz chcące wyjść do uwolnienia, ale czasami wystraszone. Gdy energie starają się powrócić i utrzymywać się w równowadze, czasami indywidualne, elementarne zasady tych energii – obawiają się utraty swojej tożsamości. One obawiają się, że to wyjście do uwolnienia spowoduje typ energetycznej śmierci, więc one również próbują kurczowo trzymać się starego, również próbują ponownie zrównoważyć się i decydują się przejść do nowego.

Część z tego zdarza się w tobie, ale większość z tego, co czujesz, pochodzi z twojego otoczenia. Czujesz, jak energia Gai opuszcza Ziemię. To anielskie istnienie, które było tu przez tak długi czas, łagodnie, powoli odchodzi i to wywołuje smutek. Jest niepewność. Czy ludzie są gotowi przyjąć odpowiedzialność za tak wielką planetę? Czy są gotowi zaopiekować się powietrzem i wodą, i ziemią, zwierzętami i lasami? Jest poczucie, że, "jeśli Gaja odchodzi, to być może ja także powinienem odejść; może ona wie o czymś, o czym ja nie wiem". Więc kiedy Matka Ziemia odchodzi, pojawia się uczucie porzuconego dziecka. Czujecie to i czujecie również, jak inni ludzie to odczuwają. Jakie to jest teraz przytłaczające?

Czujecie, że teraz wchodzą kryształowe dzieci. One zaczęły wchodzić – krótko przed Skokiem Kwantowym - ale teraz w większych ilościach przychodzą na Ziemię. Pierwsze zwiastuny. Cudowne, mądre anioły, które obniżają swoją energię schodząc w dół, na Ziemię, i jesteście świadomi ich radosnego podniecenia, ich niewinności. Czujecie ich niepokój. Czujecie, jak … I znam was trochę, szczególnie w zeszłym tygodniu wyczuwaliście ich uczucia – które nazwalibyście – wstrząsem i zamieszaniem, ponieważ kiedy po raz pierwszy otworzyły swoje oczka jako ludzie i powiedzieli, „Dobry Boże, co ja zrobiłem" (Tobiasz chichocze) O, to jest wstrząs!

Niektórzy z was wciąż noszą w sobie te rany od przybycia tu. Niektórzy z was poczuli się przytłoczeni... była duża grupa, która weszła w ciągu tych ostatnich dwunastu dni, duża grupa zeszła na Ziemię. Przyjrzyjcie się zapisowi narodzin. Duża grupa weszła do – niewielu... niewielu zwłaszcza na terenie Europy w szczególności, również na terenie Ah Tarrah, Australia. Niektórzy z was wyczuwali ich szok, ich wrażliwość, ich wątpliwości po raz pierwszy w ten sposób. Widzicie, otworzyliście się na uczucia. Czyż nie jest to tym, o co prosiliście? Tylko pamiętajcie, że to nie jest wasze. Doświadczajcie tego. Czujcie to. Obejmujcie to. Ale pamiętajcie, nie posiadacie tego – jeżeli tylko nie chcecie.

Przeżywacie teraz te wspaniałe uczucia, czasami znajdując w tym wiele trudności. Więc co robicie? Robicie głęboki wdech i przychodzicie tu, do Centrum Serwisowego Shaumbry, kiedykolwiek zechcecie. Jest otwarte dla was przez cały czas. Zaufajcie sobie, a będziecie bardzo szybko rozpoznawać, co jest twoje, a co tym nie jest. Rozpoznajecie, co jest waszymi uczuciami, co jest waszą świadomością? Czasami niektórzy z was podnoszą te bardzo niepokojące myśli. Myśli krążą, promieniują od ludzi, ale one również spływają od niefizycznych istot, które czasami krzyżują się z twoim wymiarem. One są prawie jak drobne, ruchome pasemka energii, te myśli. I przyjmujesz je – niezrównoważone myśli, niezrównoważone, zdezorientowane i zagubione – i one wchodzą do ciebie. O, czujesz je, doświadczasz ich. Czasami one są jak demony i duchy.

Ale wtedy mylisz je. Myślisz, że one są twoje. A następnie próbujesz zająć się nimi albo walczysz z nimi. Nie róbcie tego, Shaumbra, tylko odczuwajcie je. Odczuwajcie czujcie je. Czasami zastanawiacie się, „Dlaczego to jest we mnie? Czy może to jakaś część mnie to robi?" To nie jesteś ty. Naprawdę, to nie jesteś ty. Mądrym człowiekiem jest ten, kto rozumie, że jest tylko tym, co on wybiera w momencie Teraz.

Niektórym z was przynosi stratę myślenie, że to było z powodu jakiegoś wydarzenia w twoim życiu, gdy miałeś pięć lat, albo osiemnaście lat, że cokolwiek w tym stylu spowodowało te zakłócenia. Więc dlatego stwierdzacie, że to musi być wasze. Dobrze, ale w rzeczywistości tak nie jest. To był tylko aspekt. To była mała, maleńka porcyjka doświadczenia, ale to nie jesteś ty. Ty jesteś anielskim człowiekiem, który jest tu właśnie w tym momencie Teraz.

Podsumowując ten fragment naszej dzisiejszej dyskusji omawiający otwieranie się na te poruszające uczucia, świadomość, wrażliwość. Oddychajcie tym. Czujcie je w sobie, a następnie uwalniajcie to. Uwalniajcie to. O tak, czasami energia zwleka i kontynuujesz odczuwanie tych uczuć przez chwilę, ale mówcie sobie, że nie posiadacie tego. To nie jesteś ty. Tylko wyczuwasz to. Będziemy rozmawiać o tym w tym roku. Będziemy rozmawiać więcej o tym tryumfalnym odkrywaniu uczuć. Będziemy więcej o tym rozmawiać pod koniec roku i będziemy świętować to, co oznacza odczuwać i żyć.

Nowa Energia

Tak więc, Shaumbra, ponieważ kontynuujemy to dzisiejsze spotkanie w Centrum Serwisowym Shaumbry, pozwalając wszystkiemu doganiać waszą rozszerzającą się świadomość, porozmawiajmy o Nowej Energii – jak pracuje Nowa Energia. Nowa Energia, jak mówiliśmy o tym wcześniej, nie jest wibracją jak Stara Energia. Ona jest ekspansywna. Rozwija się we wszystkich kierunkach i wymiarach jednocześnie. Nie można niemal porównać Nowej Energii do Starej Energii. One są całkowicie różne pod niemal każdym względem.

Nowa Energia może być zintegrowana do rzeczywistości Starej Energii. One nie muszą być niezależne albo oddzielone. Ale Stara Energia odnosi się podejrzliwie do Nowej Energii. Stara Energia próbuje trzymać ją za progiem albo, w najlepszym wypadku, próbuje przetestować ją, by jakoś zrozumiale ją określić. Stara świadomość energetyczna, nawet ta, która jest w tobie, nie rozumie tego, co wydaje się być obcym wtargnięciem. To jest prawie jak lądujące małe statki kosmiczne, badające, próbujące poczuć i wyczuć, ponieważ jak wiecie, lądujący statek kosmiczny wywołuje dużo paniki. Nowa Energia jest w ten sposób odbierana. Ona wchodzi do waszej rzeczywistości. Nie w małych latających dyskach, ale w bąbelkach energii. Te pęcherzyki są teraz wszędzie wokół ciebie. Dosłownie możecie je widzieć. Wiele razy nie zdajecie sobie sprawy, że pęcherzyki są tam, ale czujecie je. Czujecie coś innego i dziwnego. Nie jesteście pewni, co to jest. To jest nowa świadomość. To jest Nowa Energia.

Nowa Energia pracuje … musicie ponownie zrozumieć, jesteśmy ograniczeni przez ludzkie słowa. W rzeczywistości to nie jest "praca", to po prostu jest. Ale Nowa Energia teraz zaczyna pracować w waszym życiu. Będziemy mówić o pewnych różnicach pomiędzy Starą Energią a Nową.

Zróbmy głęboki wdech, gdy siedzimy tu, w Centrum Serwisowym Shaumbry, a jeśli tak wybieracie, pozwalajcie sobie czuć i doświadczać i wykorzystywać teraz Nową Energię. Umysł zupełnie nie wie, co zrobić, ponieważ to jest tak inne.

W Starej Energii człowiek szuka odpowiedzi. Ludzka świadomość chce odpowiedzi. Nowa Energia nie jest odpowiedzią. Nie ma żadnych odpowiedzi, ponieważ Nowa Energia jest potencjałami. I potencjał nie musi być zdefiniowany jako pojedyncza odpowiedź, jako pojedyncza prawda, ale jako wiele warstw, jako wiele potencjałów. Więc kiedy stary człowiek szuka rozwiązania problemu, czasami rozpaczliwie albo w wielkiej frustracji, Nowa Energia podchodzi do ciebie, czasami niewidoczna i nieznana, jako potencjały. Mogłeś zacząć pozwalać słowu "odpowiedź" z twojego słownika – jeśli tak wybierasz oczywiście – pozwalać tej świadomości potencjałów na wejście. Ludzka świadomość chce definicji. Zwłaszcza umysł chce definiować sprawy. Chce rozumieć i analizować. W Nowej Energii nie ma żadnej definicji. Ona jest wolna. Jest otwarta. To jest sans definicja. Definicja przez samą naturę w Starej Energii jest drogą ograniczania, podczas gdy Nowa Energia nie dostaje żadnej definicji. To jest wolność.

Psychika ludzka teraz nie może zajmować się bardzo dobrze rzeczami, które są nieokreślone. Więc dzisiaj jednym z twoich wyzwań w naszym uzdrowisku jest, czy możecie sobie pozwolić, by być tak wolnym, aby nie definiować? Możecie być tak wolni, abyście nie musieli zadbać o małe przegródki na rzeczy takie, jak uczucia, myśli i energia? Możecie być tak wolni? Możecie być tacy dla siebie, abyście nie potrzebowali tej definicji?

Człowiek w Starej świadomości energetycznej chce, aby dwa i dwa – liczby 2 i 2 – równały się 4, i chce tego, aby tak było za każdym razem. Wciskasz guziczki na kalkulatorze albo dodajesz w swoim umyśle i zawsze chcesz, żeby 2 i 2 równało się 4. W Nowej Energii, w której jesteś teraz, 2 i 2 nie równa się 4, a co najmniej nie tylko 4. Gdy zbierzesz razem te elementy energetyczne, to może przyczyniać się do wielkiego wyboru innych liczb, i również „odwrotności" liczb i również "pobocznych" liczby, których matematycy nie odkryli jeszcze. Liczb „pomiędzy", które teraz są nieznane świadomości.

Umysł chce, by to równało się i powtarzało za każdym razem, ale w Nowej Energii tak nie jest. W rzeczywistości, w Nowej Energii suma jakichkolwiek dwóch części zawsze wraca do jedności. Możesz dodawać do siebie i dziesięć tysięcy elementów albo liczb, czy czegoś jeszcze, co wybierasz – kawałki energii – i zamiast pojawiania się nowej sumy, w Nowej Energii zawsze będą stanowić 1.

Teraz, mogliśmy przeprowadzić tu długą dyskusję o Nowej fizyce energetycznej, ale uratujemy twój umysł i twoje ciało. Ale zrozumcie, że w Nowej Energii, nic nie pracuje tak, jak to było wcześniej. Są tacy, którzy chcą trzymać się i muszą wiedzieć – muszą wiedzieć, na czym to się opiera, aby była zachowana równowaga 2 i 2 jest 4 – ale uwolnijcie to. Jest wiele rzeczy teraz.

Człowiek chce wiedzieć, że jest dobro i zło. Chce położyć etykietkę, ocenę wartościującą niemal na wszystko w życiu. W nowej świadomości, w Nowej Energii, nie ma żadnego dobra i zła. Nie może być już zdefiniowane w ten sposób. Może najlepszym sposobem jest powiedzieć, że ona jest, że "to tylko jest", bez wartościowania. Może to są tylko doświadczenie, energia, świadomość. Ludzki umysł rozpaczliwie próbuje pozostać w tych moralnych parametrach dobra i zła, aby kontynuować drogę. Ale w Nowej Energii nie ma żadnej potrzeby drogi. Nie ma żadnej potrzeby, byście musieli nakładać te typy ograniczeń na siebie. One są rzeczywiście przekonaniami. One są naprawdę symbolem więzienia.

Zróbmy tu głęboki wdech.

(pauza)

Więcej Odnowienia

Czujcie istotę wody, zarówno fizycznej, jak i energetycznej wody, pomagającej uspokajać i wygładzać, odmładzać, i naturalnie przywracać was do równowagi. Pozwólcie waszemu ciału, umysłowi, duchowi i gnostowi doganiać waszą bardzo dynamiczną świadomość. Teraz możecie wezwać któregokolwiek z anielskich pomocników, aby przyszli może pomasować wasze stopy. Nie wystarczy tylko wymasować wasze stopy. Niech popracują trochę nad waszymi ramionami, trochę wokół waszego czoła i skroni. Kontynuujcie oddychanie, kontynuujcie pozwalanie energii, aby dogoniła waszą świadomość. Przechodziliście ostatnio przez bardzo, bardzo wielkie uczucia i otwarcia, i celem dzisiejszej sesji jest właśnie odmłodzenie. Żadnego napięcia, żadnego wymuszania energii, żadnych dużych wyzwań dzisiaj.

Zróbcie głęboki wdech.

(duża pauza)

W starej ludzkiej świadomości jest pragnienie uwolnienia. Ludzie chcą rozwiązania rzeczy, i to nawiązuje do tej całej kwestii odpowiedzi. Ale oni chcą kwestii wniesionych do uwolnienia, a w rzeczywistości w Nowej Energii nie chodzi o uwolnienie, chodzi o ciągłą ewolucję, rozwój. Nie ma końca. Czasami zastanawiacie się, "Co jest odpowiedzią? Co jest rozwiązaniem?" To jest o ciągłej ewolucji i otwarciu.

Są takie czasy jak teraz, kiedy jest ważne to, że odpoczywamy, przywracamy energie do równowagi. Ale potem wszystko kontynuuje otwarcie, rozszerzanie i rozwój. Kiedy stajecie się bardziej wnikliwi, to staje się łatwiejsze. To staje się w rzeczywistości całkowicie figlarną kontynuacją rozszerzania energii. Ale musimy wziąć taki czas jak ten, by złożyć rzeczy ponownie razem.

Przyjmowanie

Stara ludzka świadomość... w starej ludzkiej świadomości występuje dynamika, w której ludzie sądzą, że oni muszą zarabiać. Zarabiać. Muszą walczyć, muszą przejść przez jakiś typ – jakbyście to nazwali - bólu, czy to umysłowego czy fizycznego. Ale oni muszą zastosować pewną ilość energii, aby uzyskać rozwój, wzrost czy sukces i musiała istnieć związana z tym walka. Gdyby to nie było wyzwaniem, energia albo rezultaty nie były wiele warte. W tej starej ludzkiej świadomości ludzie wyrażali się poprzez wielkie trudności w tym, co jest naprawdę całkiem proste.

W nowej świadomości Nowa Energia dotyczy otrzymywania. Otrzymywania. Nie ma przyczyny/skutku, nie ma wkładu energetycznego związanego z otrzymaną energią. Otrzymywanie w Nowej Energii może być naprawdę jednokierunkową drogą. Nie musi być wzajemności. Innymi słowy, Nowa Energia, nowy duch przyjdzie do ciebie, bez potrzeby poświęcenia czegoś przez ciebie, bez zrobienia czegoś, bez wielogodzinnych modlitw albo medytacji, albo czegokolwiek w tym stylu. Teraz, to jest prościutkie, ale jest w tym nieco dziwna dynamiczność. Zostaliście nauczeni przez fizykę i przekonania Ziemi, które teraz to określają, że zawsze występuje handel energii. Aby otrzymać coś, musisz coś dać, a jeśli otrzymujesz coś po raz pierwszy, wtedy musisz oddać później. Ta dynamiczność nie dotyczy Nowej Energii. Otrzymywanie jest otwarte, jest bezwarunkowe, jest dostępne i nie oczekuje odwzajemnienia od ciebie. Otrzymywanie pochodzi z wielkiego wyboru różnych źródeł. Po pierwsze, to pochodzi od ciebie, twojego całego, własnego Ja, nie tylko ludzkiej jaźni, ale od wszystkiego. Wszystko postanawia służyć tobie, kiedy na to pozwalasz. Otrzymywanie przychodzi od twoich zwierząt, czasami od innych ludzi, anielskich korespondentów, którzy są wszędzie. Otrzymywanie przychodzi z wielkiego wyboru miejsc i wymiarów. To jest tylko energia – surowa energia – wchodząca dla ciebie, wchodząca, by poprzeć świadomość. Pamiętajcie, świadomość nie jest energią. Energia ma pomagać świadomości realizować najwspanialsze pragnienia.

Ograniczyliście przepływ energii w starej ludzkiej świadomości z powodu systemu wiary, który został ustanowiony dawno temu, że aby otrzymywać musisz być godny, musisz cierpieć, musisz zarabiać na to. Ale otrzymywanie w Nowej Energii jest tak proste, jak nabranie tchu, tak proste jak pozwalanie, i nie musisz niczego oddawać. I to również wydaje się nieco dziwnym paradygmatem. Stare, ludzkie ja mówi, "Ale ja muszę dawać coś w zamian". Nie. Wierz lub nie, nie. Nie musicie nawet dzielić się niczym ze swojej mądrości, niczym ze swojej obfitości. Możesz, jeśli tak wybierasz, ale to nie jest wymagane w Nowej Energii.

Jest wspaniała międzywymiarowa, silna energia świadomości, która chciałaby być w waszym życiu, która chciałaby wesprzeć was, która chciałaby zachęcać was, która chciałaby być tu z wami teraz – pochodząca od ciebie, od zewnątrz, od ducha, od devów natury, od wody, od Quan Yin, zewsząd. I dziś zapytamy was, kochana Shaumbra, kiedy tak siedzimy tu w Centrum Serwisowym Shaumbry, czy naprawdę możecie sobie pozwolić na otrzymywanie? Czystej, niczym niezmąconej energii, bezwarunkowej energii, energii bez programu, energii, która jest tylko w czystym, niczym niezmąconym, naturalnym stanie, czekająca by wejść do waszej rzeczywistości. Możecie ją przyjąć?

Zaproszę energię Quan Yin, ucieleśnioną teraz w Aandrah, aby pojawiła się na moment do pracy z tymi z was, którzy postanawiają wdychać ją teraz w siebie, do swojej rzeczywistości, do swojego życia, do siebie. Otrzymując bezwarunkowo, otrzymując bez filtrów, otrzymując dary życia. Aandrah...

AANDRAH: Więc w tym momencie zapraszam was. Czy chcecie otrzymać w dzień świętego Walentego prezent, nieskazitelny dar tego oddechu? Ten oddech... w energii tego oddechu jest głęboka miłość, o której wielu z was zapomniało, ale ona tu jest. Wdychajcie ją głęboko do swego rdzenia.

On mówił o tych skaczących bąbelkach. Co, jeśli to byłby bąbelek szampana, bąbelek, który chce tańczyć i grać i zaiskrzyć z tobą? Czy chcecie to otrzymać? Czy chcecie to wdychać? Oddychajcie. Jaką wspaniałą muzykę ci słodcy przyjaciele przynieśli wam, ona przychodzi, aby was dotknąć.

Oddychajcie. Oddychajcie tą muzyką, wdychajcie słowa Tobiasza, wdychajcie tą wibrację, którą wdycham z wami teraz. Oddychajcie tym tak głęboko, tak głęboko, jakby ten taniec iskierek wpływał do was głęboko, chcąc zagrać. Ja mówię, przyjdź, graj. Przyjdź, ośmielając się żyć ze mną w ten nowy sposób. Oddychajcie teraz. Oddychajcie i otrzymujcie. Rzucam wam wyzwanie, czy chcecie otrzymywać tak dużo. Czy chcecie tego? Zapraszam was, oddychajcie ze mną teraz. Pozwalajcie mi kochać was tak głęboko, w tym oddechu rozkwita każde wasze włókno. Oddychajcie ze mną teraz.

Oddychajcie i otrzymujcie. Oddychajcie i otrzymujcie. Tak. … tak.

(pauza)

TOBIASZ: Co za cudowny dzień spędzamy tu razem, tu, w tym wspaniałym anielskim uzdrowisku, tylko pozwólcie reszcie was, aby dogoniła waszą świadomość.Jak pracuje Nowa Energia

Porozmawiajmy trochę więcej o ludzkiej energii przeciwko Nowej Energii. Ludzka świadomość chciała potwierdzić tożsamość ludzkiego, własnego ja. Ludzka świadomość chciała potwierdzenia. W Nowej Energii nie ma żadnego powodu do potwierdzania ludzkiego, własnego ja. Absolutnie żadnego powodu. To jest po prostu o istnieniu wszystkiego wokół ciebie w momencie Teraz, w tobie. Ludzka jaźń nie potrzebuje tego uprawomocnienia. Nie potrzebuje wiedzieć, że istnieje, ponieważ w Nowej Energii tylko tak jest. Tak wiele energii zostało przeznaczonej na uprawomocnienie, w kierunku tożsamości, a teraz odkrywacie, że to było tylko symbolem iluzji.

W Starej świadomości energetycznej była skłonność do czynienia rzeczy bardzo trudnymi i skomplikowanymi. To było przydatne, ponieważ pozwoliło waszej świadomości stwierdzić, jak głęboko może zejść, jak bardzo pomieszana może być, jak bardzo może być zagubiona. W Nowej Energii jest błyskotliwa prostota wszystkiego. Nowa Energia nie musi odkrywać głębokości, ponieważ już to wie, że wszystko ma nieskończoną głębokość, ale również nieskończoną łatwość. To może wydawać się sprzeczne z tymi terminami, ale w Nowej Energii, większość rzeczy ze Starej Energii, jest rzeczywiście sprzeczna z tymi terminami.

Nowa Energia. Czujcie ją. Właśnie czujcie ją. Przerwijcie próby zdefiniowania tego, to nie działa zbyt dobrze. Właśnie czujcie ją. To jest źródło nieograniczonego potencjału. To jest źródło nieograniczonej i wolnej energii. Stara ludzka świadomość chciała zbudować struktury. Konstruowanie jest fajne – składanie rzeczy, budowanie rzeczy. Stara świadomość chciała budować wszystko, przypisując temu wartość, ponieważ tak było łatwiej zrozumieć, jak to wszystko się łączyło. Ale teraz przybyliście do punktu, w którym nie możecie już zrozumieć tego bardziej, nie możecie zgodzić się, jak te wszystkie kawałki pracują na zewnątrz. Ale ludzie wciąż kontynuują stare struktury, analizując wszystko.

Nowa Energia nie ma żadnej struktury. To jest energia bez struktury. Dlatego naukowcy będą uważać to za bardzo trudne do zidentyfikowania. Ale tu wracamy do próbowania identyfikowania wszystkiego, bo jeśli nie możecie czegoś zidentyfikować, to oczywiście to nie jest rzeczywiste! Dobrze, ale w sposobie myślenia Starej Energii. Nowa Energia jest bez struktury, jednakże można ją zastosować do aktualnych form, do obecnej świadomości i powiększać ją. Ale kiedy Nowa Energia wchodzi do obecnych pojęć i do rzeczywistości, również do rzeczywistości fizycznej, do fizycznych struktur, to będzie wydawało się, jakby Nowa Energia w rzeczywistości niszczyła stare pojęcia albo stare struktury. Wydaje się, że unicestwia to. Gdy jednak popatrzysz jeszcze raz, albo poczujesz jeszcze raz, zrozumiesz, że wcale tak się nie stało. To była iluzja.

To przedefiniowało świadomość Starej Energii. To pozwoliło jej rozwinąć się, uwolnić stare struktury i ograniczenia, dołączyć do tego swobodne wyrażanie swoich opinii. Kiedy więc widzisz, jakby rzeczy w twoim własnym życiu wydawały się rozpadać na twoich oczach, to w rzeczywistości wcale tak nie jest. To właśnie przedefiniowuje to w nieokreślony i wolny sposób. Ponownie, to wydaje się być sprzecznością, ale wcale tak nie jest.

To zmobilizuje was do odejścia od starych sposobów myślenia, odejścia od starych wzorców, które mieliście w sobie, starych, wygodnych wzorców. Inną rzeczą jest – ludzka świadomość, Stara Energia, chciała wygody... wygody. Nowa Energia wcale nie ma potrzeby wygody. Ona ciągle rozszerza się, rozwija, doświadcza i gra, ponieważ nie ma słusznego czy niesłusznego, dobra czy zła, bólu albo komfortu. To jest tylko świadomość.

Weźcie głęboki oddech, Shaumbra.

(pauza)

Naprawdę zaczynacie czuć. Naprawdę zaczynacie wyczuwać. Przez ten miniony miesiąc zaczęliście integrować Nową Energię w waszym życiu i chwilami wydaje się to być chaotyczne, ponieważ nie podąża na sposoby znane wam wcześniej. Nigdy nie powiedzieliśmy wam, że właśnie dostaniecie więcej Starej Energii, wyraźniejszej Starej Energii. Powiedzieliśmy wam, że to będzie Nowe i kiwnęliście głową, swoją głową i zgodziliście się! (trochę śmiechu, chichot Tobiasza) więc, będziemy mieć ten cudowny, cudowny przykład dla wszystkich z was, w przyszłym miesiącu. To jest dziwny miesiąc w każdym razie zgodnie z waszym kalendarzem. Tak...

Stosowanie

Weźcie sytuację, poczujcie sytuację, która jest problemem w waszym życiu, dotyczącym innej osoby, i wiemy, że wszyscy macie taką. (Tobiasz chichocze) Poczujcie tą osobę. Właśnie nie wyobrażajcie sobie, ale poczujcie ją. Teraz, miałeś jakieś trudności albo wyzwania z tą osobą, może był to małżonek albo eks-małżonek, może był to ktoś, z kim pracujesz, albo brat albo ktokolwiek, z kim miałeś jakieś wyzwania. Podobnie jak dwie owce stukające się w głowy, próbowaliście zrozumieć te rzeczy. Próbowaliście zrozumieć sprawy między wami w sposób starej Energii. Oczywiście, kiedy dwa barany naciskają na siebie, co wtedy się dzieje? To wzmacnia się, stają się bardziej uparte, i stają się wrażliwsze.

Więc weźcie taką jedną sytuację, którą macie z innymi – tylko jedną proszę, ponieważ nie chcecie zasypać się w tym miesiącu. Weźcie tą jedną sytuację z inną osobą. Teraz, zrozumcie, że to jest trochę nietypowe dla nas. Zawsze prosiliśmy was w naszej pracy domowej i zadaniach, abyście robili rzeczy dla siebie. Nie wciągali innych energii, ale jesteśmy gotowi teraz, i wy jesteście gotowi teraz. Bądźcie świadomi energii tej sytuacji. Może to nie jest wygodne uczucie, ale poczujcie siebie w tym. Czujcie, co to robi z waszym umysłem i waszymi uczuciami i waszym ciałem.

Teraz, pozwólcie Nowej Energii wejść do tej sytuacji. Teraz niektórzy z was przełykają ślinę, ponieważ myślicie tak – "Ale jeśli pozwalam Nowej Energii wejść do tego starego, trudnego położenia, co może się zdarzyć? Czy to daje mi nieuczciwą przewagę? Czy to rzeczywiście przyniesie rozwiązanie?" Być może dobrze będziecie się bawić tym w niedługim czasie. Czy druga osoba wygra? Czy oni skorzystają z tego, a nie wy?

Tak więc doświadczajcie siebie teraz. W następnym miesiącu przynieście w to Nową Energię. Wdychajcie tą Nową Energię w siebie, do tej sytuacji. Nie próbujcie zrozumieć tego. Nie próbujcie manipulować tym. Podkreślamy to. Nie próbujcie manipulować energią. Tylko wdychajcie ją.

I teraz stańcie za niskim murkiem i przyglądajcie się temu, co się zdarzy. Przyglądajcie się temu, co zdarzy się w domu później, w ciągu dnia. Przyglądajcie się, co zdarzy się w ciągu paru dni, szczególnie z tą osobą. Stójcie za niskim murkiem i zrozumcie, że Nowa Energia wchodzi teraz, ponieważ zaprosiliście ją. Pozwoliliście na to. Przyglądajcie się i zauważajcie, jak ona pracuje.

Uwolnijcie oczekiwania, nie wymyślajcie, jaki powinien być wynik. Nie pozwalajcie sobie przytrzasnąć się w chaosie czy dramacie, albo w strachu. Tylko zauważajcie. Będziecie mieć błyskotliwe tryumfujące odkrycie jak Nowa Energia – wasza Nowa Energia świadomości – wchodzi do gry. Znowu, nie miejcie żadnych oczekiwań teraz, jaki powinien być wynik. Właśnie zauważajcie.

Z tym, kochana Shaumbra, możecie sobie zostać tu energetycznie, w Centrum Serwisowym Shaumbry, w tym Anielskim Spa, pod warunkiem, że tak wybieracie. Zrozumcie, że dajecie sobie szansę, aby przynieść wasze ciało, umysł, ducha i gnosta, pozwalając im dogonić was w waszej wiecznie rozszerzającej się świadomości. Zrozumcie, że możecie tu wracać kiedykolwiek chcecie.

To jest trudne i chwilami prowokujące, tu na Ziemi, teraz, zwłaszcza, że jesteście pionierami nowej świadomości. Zrozumcie, że jesteśmy tu, by wam służyć. Zrozumcie, że Nowa Energia jest dostępna dla was w każdym czasie.

Dziękujemy wszystkim, każdemu z was za to, co robicie. Mamy tylko nadzieję, że niedługo zapamiętacie wszystkie tego powody.

I tak to jest.


© Copyright 2010 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

Tłumaczenie przy pomocy translatora: Elżbieta Udałowska