Materiały Tobiasza

Seria Powracanie

Shoud 4: "Wskazówki na czasie" - Pytania i odpowiedzi

Przekaz Tobiasza
dla Szkarłatnego Kręgu
za pośrednictwem Geoffreya Hoppe'a

1 listopad 2008 r.
CrimsonCircle

I tak to jest, czas na pytania i odpowiedzi.

Jedna, szybka uwaga, zanim zaczniemy. Opowiedzieliśmy historię Karola Junga, jak doszło do tego, że jako 12-letni chłopiec doświadczył bardzo dramatycznych chwil, będąc pobitym do nieprzytomności, pozwolenia innym energiom wyższej świadomości wejść w niego, spowodować korektę siebie, powrócić w intuicję, jako prawdziwy cel, dla którego przyszedł na ziemię.

Celowo wspomnieliśmy tą historię po to, aby poprosić was o przypomnienie sobie waszych doświadczeń, kiedy byliście młodsi. Przechodzicie przez następny poziom ekspansji w waszą świadomość i widzimy jak wielu z was ma potencjał, aby zrobić to wybierając dramatyczne wydarzenia w waszych życiach. Dlatego chcieliśmy tu przypomnieć tą historię jeszcze raz i zapytać: - nie znalazłby się lepszy sposób na wejście wyższej świadomości w obecną rzeczywistość? Czy musicie być głupio bici? Nokautowani? Ewentualnie chorzy, mający kłopoty? Czy chcielibyście może doprowadzić się do bycia wrakiem człowieka – coś w tym rodzaju? A może jednak moglibyście to zrobić przez oddech, przez świadome bycie w Teraz, w Punkcie Obecności? Czy moglibyście zrobić to z łatwością?

Weźcie głęboki oddech i dokonajcie wyboru dla samych siebie.

Ta energia przychodzi w was, wpływa w was. Czasami zaprogramowanie w ciele, umyśle i duchu - mówi: - “Musimy to zrobić tak, jak było przedtem”, ale co się stanie, jeśli zrobicie to teraz inaczej? Co się stanie, jeśli to się stanie w momencie absolutu kosmicznej świadomości – waszej kosmicznej świadomości? Co się będzie, jeśli to się stanie w momencie spotkania duszy z boskością, umysłem i ciałem, gdzie wszystko razem się spotka w jednym miejscu zwanym Punkt Obecności, infuzji - wpłynięcia waszego prawdziwego Ja?

I z tym rozpocznijmy pytania.

PYTANIE 1: (czytane z internetu przez Lindę)

Odkąd spotkałam ciebie we śnie i później w Crimson Circle, wszystkie zmiany, które zaszły, zdarzyły się w sposób pełen światła, z prostotą, wdziękiem i poczuciem humoru. Ostatnio zrobiłam coś, o czym marzyłam zawsze, zmienić życie i po prostu SES (Szkoła Seksualnej Energii )Obecnie znajduję się u siebie w środku, gdzie wszystko tryska życiem, przepełnione pragnieniem nowych wyborów, nowych potencjałów. Jestem otwarta i gotowa w kierunku nowego etapu mojego życia, jako nauczyciel i różnych innych rzeczy. Czy mógłbyś udzielić mnie i wszystkim innym Shaumbra parę wskazówek odnośnie tej chwili?

Tobiasz: Z przyjemnością. Myślę, że ty już dałaś odpowiedź w swoich słowach, jednak prawie wszyscy tutaj obecni przyszli w określonym celu. Nie chodzi o karmę, nie po to, aby przechodzić przez proces, który tak bardzo umieszczony jest w umyśle, lecz po to, aby wykonać pracę odnośnie prowadzenia innych, samemu cieszyć się życiem, być tutaj dla przejścia w Nową Energię. I to jest szczególne, co widzimy w waszej energii i co się zaczyna teraz dziać u tak wielu Shaumbra.

Ważną rzeczą jest, że nie musicie wychodzić na zewnątrz w celu złapania środków. One przychodzą do was, w momencie, kiedy polaryzujecie, przyciągacie siebie, podczas dokonywania wyborów, znajdując się w Chwili Teraz, one same przychodzą do was. Bądźcie świadomi ich obecności. Dziękuję.

PYTANIE 2: (Mężczyzna przy mikrofonie): Tobiaszu, nazywam się Sion. Trzy tygodnie temu zaprosiłem ciebie i twoich boskich przyjaciół w asystowaniu mojej matce w przejściu. Chciałbym sprawdzić i dowiedzieć się, jak ona się miewa.

TOBIASZ: Jak ci prawdopodobnie wiadomo to było… były pewne trudności. Jazda była nieco wyboista na drugą stronę. Trochę starych spraw pozostało, trochę złości i wyrzutów sumienia. Bardzo często jest tak, że w pierwszej części przechodzenia na drugą stronę trzeba rzeczy robić samemu. Z chwilą jednak, kiedy ona osiągnęła inne królestwa, spotkało ją parę bardzo kochających istot, włączając ciebie i wnuków oraz paru innych i to spowodowało u niej zrozumienie, dlaczego przez całe życie komplikowała i utrudniała miłość, starając się, aby to inni zapewniali ją o swojej miłości, zamiast to akceptować.

Tak więc, nie obyło się bez uronienia paru anielskich łez. Teraz ona przebywa w królestwach blisko Ziemi, ale w bardzo, bardzo dobrej przestrzeni, zastanawiając się nad istotą miłości w bardzo otwarty sposób. Łącząc się z nią, widzimy jej energie wokół ciebie, co potrwa przez jakiś czas, wówczas stanie się gotowa do przejścia (DreamWalk).

SHAUMBRA 2: W porządku. Dziękuję. Żadnych innych Porad na Czasie dla mnie?

TOBIASZ: Popatrzymy bardzo szybko, i …(przerwa). Powiemy ci po sesji. Nic złego, ale po sesji.

SHAUMBRA 2: Dziękuję.

TOBIASZ: Z przyjemnością.

PYTANIE 3: (czytane z internetu przez Lindę)

Autyzm staje się bardziej i bardziej powszechny. Jaka jest przyczyna?

TOBIASZ: Istnieje wiele przyczyn autyzmu, a ten jest jednym z nich. Poprosimy Lindę, aby zaznaczyła w kalendarzu , jeszcze przed moim odejściem, aby zrobić specjalną sesję poświęconą temu tematowi.

LINDA: Dobrze.

TOBIASZ: Istnieje wiele powodów. Jednym z nich są leki same w sobie i zamierzamy tu wystąpić z jednoznacznym stanowiskiem odnośnie nadinterpretacji diagnozy i przepisywania stanowczo za wiele leków. Nowe istoty, które przychodzą teraz na Ziemię posiadają inną wrażliwość i inny system nerwowy. Rodzice, dziadkowie, nauczyciele oczekują od nich odpowiedniego zachowania i kiedy oni nie spełniają oczekiwań, mając kłopot z koncentracją, są źle oceniani, przypisani jako autystyczni, lub coś koło tego, po czym szpikowani ogromną ilością leków, które z czasem tworzą zagrożenie dla zdrowia i całego systemu.

To, co chcielibyśmy zbadać, to w jaki sposób system nerwowy działa dla wielu tych młodych istot, na czym polega różnica, że tracą oni koncentrację, a czasami nawet inteligencję. Prawda jest taka, że oni działają w niektórych innych światach. Usiłują pozostawać w łączności z innymi sferami.

Bardzo często, kiedy przychodzicie na Ziemię, dzieje się tak, jakby wahadłowiec, czy statek kosmiczny wchodził w atmosferę . W trakcie przechodzenia, wiele części waszej świadomości ulega spaleniu i nagle znajdujecie siebie w ludzkim ciele, ale nie możecie już pamiętać dlaczego, jak i innych rzeczy, które zamierzaliście zabrać ze sobą.

Tylu młodych teraz przynosi to ze sobą, ale to powoduje w nich trudności, kłopot w skierowaniu koncentracji raczej w kierunku tej trudnej rzeczywistości. Faktem jest, że kiedy przejdą przez okres dojrzewania, ogromna, ogromna większość z nich będzie ponownie zintegrowana, wówczas będą w stanie skoncentrować się na wielu sprawach jednocześnie. Ale, jeśli będą faszerowani lekami, posyłani do specjalnych szkół, albo traktowani, jakby było z nimi coś nie tak, wówczas systemy ich tracą równowagę, co czasami staje się nie do wytrzymania i wówczas wybierają nie mieć długiego życia ponieważ – jak to powiedzieć – oryginalny cel życia został przerwany. Tak więc chcielibyśmy porozmawiać o tym, jeśli zechcecie umieścić to na naszej liście.

LINDA: Czy masz na myśli grudzień?

TOBIASZ: (do Lindy) Ty trzymaj harmonogram, moja droga.

LINDA: Masz załatwione!

PYTANIE 4: (mężczyzna przy mikrofonie): Taaa, rozwijam nowy interes pod nazwą “Wysoka Żyrafa”, której celem jest rozwijanie Nowej Energii stron internetowych i na prawdę chcę się skupić nad tym, jak to Saint Germain powiedział ostatnim razem, że mnóstwo ludzi zakłada nowe biznesy. Tak więc naprawdę chcę się skoncentrować na tworzeniu stron, które mają Nową Energię, dla Shaumbry, lightworkers i innych. I tak, zastanawiałem się nad wglądem w to …. I to jest oparte na dot.net.nuke technologii, o której wspominałeś przedtem, jako Nowej Energii i dlatego na prawdę jestem zafascynowany tą technologia i potencjałem. Jestem ciekaw twojej opinii na temat Wysoka Zebra, dot.net nuke technology lub lightworkeronline.com, myspace dla witryny społeczności lightworkerów, nad którą pracuję.

TOBIASZ: Rzeczywiście. Pozwól nam powiedzieć, nie jestem programistą i nie mam zamiaru nim być, ale jest istotny element, który wykracza poza programowanie, które stwarzasz przy pomocy palców. Kiedy stwarzasz te witryny, rób to w świadomości Nowej Energii i dla klientów dla których to robisz, dosłownie włóż te potencjały Nowej Energii w te strony. To jest coś, świadomość dosłownie możesz wpleść w oprogramowanie i to całkowicie łatwo ze względu na elastyczny charakter tego. Możesz wtykać świadomość w oprogramowanie i to dosłownie wzmocni program w całkiem interesujący sposób, ale i równocześnie to może być przewoźnik – oprogramowanie – przewoźnik dla potencjałów wyższej świadomości.

Nie proponujemy, abyś usiadł w kółku i wymawiał pewne słowa, w które wlewałbyś energię. Rób to z pomocą wyboru, i tak się stanie. Ci, którzy włączą się w to, będą w stanie poczuć czystość nowej świadomości i również potencjał Nowej Energii.

Jak programujesz, odkrywasz kody, pozwól być temu tam. Zapraszamy ciebie – was wszystkich – do, jeśli jeszcze nie odwiedziliście strony Shaumbry, ona ma już potencjał Nowej Energii od Shaumbry z całego świata. Tak więc…

SHAUMBRA 4: Dziękuję.

TOBIASZ: Nie martw się więc o język, parę nowszych języków zawiera więcej otwartości – jakby to powiedzieć – więcej miejsca na włożenie nowej świadomości. I to jest wszystko, czym jest internet, jest to przeogromne pole świadomości.

SHAUMBRA 4: Robiąc dla klienta stronę mam go pytać, czy dobrze cię zrozumiałem?

TOBIASZ: Tak, czy dokonujesz wyboru na wyższą świadomość i Nową Energię?

SHAUMBRA 4: I zapytać go o to?

TOBIASZ: Oczywiście. Oczywiście.

TOBIASZ: SHAUMBRA 4: W porządku.

TOBIASZ: I nie bierz zlecenia jeśli nie wyrazi zgody! (śmiech)

TOBIASZ: Dziękuję ci.

PYTANIE 5: (czytane z internetu przez Lindę):

Proszę Tobiaszu, czy możesz mi pokazać Boga? Dziękuję.

TOBIASZ: Muszę powiedzieć, popatrz w lustro. Zobaczysz rodzaj zniekształconej reprezentacji w lustrzanym odbiciu, ale to dobry początek.

Wiesz, ludzie i anioły szukali Boga od początków czasu. I żart – żart Boga – opowiedzieliśmy tu sobie przedtem parę niegrzecznych żartów, ale żart Boga polega na tym, że już Go posiadasz. On zawsze był. W jakim celu Duch stwarzając ciebie, lub wyrażając ciebie, nie włożyłby wszystkiego, co sam ma. Więc, nie chodzi tu o polowanie na skarb, ani o żaden rodzaj poszukiwania. To wszystko już jest. Dziękuję.

PYTANIE 6: (kobieta przy mikrofonie) – Tobiaszu spędziłam ostatni rok w pudełku na pustyni, (jakaś metafora, nie potrafię tego przetłumaczyć, może to chodzi o depresję?) i co sobie uświadomiłam, kiedy byłam 13-letnią dziewczynką zażywałam leki, moja ciemność płynęła (zaczyna płakać) w kierunku ukochanego nowo narodzonego. Mieliśmy piekielny rok, coś w rodzaju – obydwoje – próbując to rozwiązać, teraz to wydaje się łatwiejsze, ale ja wciąż nie miałam za dużo doświadczenia odnośnie ciemności, które powracała do mnie. Zastanawiam się, jak moje kochanie ma się teraz, co mogłabym więcej zrobić, aby zakończyć to, - co następnego mnie czeka, i czy powinnam spalić książkę? (metafora do zamknięcia przykrych wspomnień? – jest to trudny tekst, nie rozumiem, czy ta kobieta zabiła dziecko?… a Tobiasz wie o co chodzi, bo odpowiada!)

TOBIASZ: Jak najbardziej, jest tu parę spraw. Doszłaś do wniosku, że to było bardzo ważne dla twojej osobistej przemiany i uzdrowienia. Teraz następna rzecz do zrobienia, nie powracaj do tego, zostaw, przestań o tym myśleć. Pewne porozumienie zostało zawarte na wyższym poziomie, połączone z obopólnym zrozumieniem, jakiemu celowi służy. Tak więc, najlepszym wyjściem jest to zostawić tak, jak jest. W przeciwnym wypadku, mogłoby to pootwierać stare emocjonalne rany twoje i innych. Było, co było, jeśli zdołasz tak zaakceptować, i to miało miejsce w stanie własnej perfekcji.

Parę rad, które chcielibyśmy tu zaoferować dzisiaj; - nie ma potrzeby pozostawać nadal w pudełku na pustyni. Jest to rodzaj metafory, jeśli rozumiesz, co mam na myśli. I dalej, nie ma potrzeby palić książki. To dotyczy pozwolenia książce iść dalej ku nowemu rozumieniu, które masz.

SHAUMBRA 6: Dziękuję.

TOBIASZ: Dziękuję.

PYTANIE 7: (czytane z internetu przez Lindę) – Tobiaszu, miałam wielkie szczęście uczestniczyć w warsztatach Kuthumiego w Columbus, Ohio z początkiem tego roku. Myślę, że przeszłam przez to, czego brakuje i zastanawiam się co mnie czeka następnego. Proszę o opinię i radę. I co się stało z programem “Czego Brakuje”? (What’s Missing)

TOBIASZ: Rzeczywiście. Nie będę wskazywać palcem na nikogo, ale Cauldre siedzi nad tym, a my chcielibyśmy przekształcić to w książkę i film, ale on potrzebuje zachować ostrożność odnośnie swego czasu i zobowiązań.

Od - przyjścia po – do zrozumienia - czego brakuje, czym jest w zasadzie odkrycie twojej boskości w życiu, z chwilą, kiedy zrozumiesz to i że niczego już nie brakuje, możesz robić cokolwiek chcesz robić. Wciąż panuje przekonanie, że wielu z was prowadzi duchowe usługi, czy duchowe zadania, do których zdołaliście się już przyzwyczaić, czy też kilka zamówień od aniołów, zanim tu przyszliście. Dlatego wielu z was się zastanawia, jakie będzie następne zlecenie? Gdzie nas rzuci tym razem Duch? Jakiego rodzaju zadanie dostanę? Nie ma więcej zadań. Teraz zależy od ciebie. Co chcesz robić? Jednego dnia możesz być tym, który rozdaje zadania innym. Dziękuję.

PYTANIE 8: (kobieta przy mikrofonie): As-salaam alaikum – pokój z tobą.( ?) Moje pytanie, albo ciekawość dotyczą okresu 2000 ostatnich lat, w których odgrywaliśmy męską rolę w świecie. Wiemy, kim są Yeshua, Budda. Wiemy, kim... znaczy się kim oni są. Prezentują rodzaj męski i są tymi, którzy jednogłośnie przynieśli mądrość światu. Moje zrozumienie polega na tym, że z czasem dojdziemy do większej równowagi pomiędzy męskim i żeńskim. Chciałabym, abyś wyjaśnił, dlaczego męskie jest, że tak powiem, ciężkie.

TOBIASZ: Jak najbardziej.

SHAUMBRA 8: I czy to osiągnie więcej równowagi, jak to się będzie dziać, przebiegać.

TOBIASZ: Tak, moglibyśmy mówić całkiem długo o tym, jednocześnie podczas, gdy rodzaj męski przeważał, nie lekceważ wkładu energii żeńskiej. Ten jeden, niekoniecznie musiał zawisnąć na krzyżu, jeśli wiesz co mam na myśli, jak również ta sprawa nie musiała się stać czołowa. W żeńskiej energii i proszę, abyście nie mylili tego z męskim, żeńskim. Męska/żeńska energia jest czymś całkiem różnym, niż męskie i żeńskie ciało. Żeńska energia pracowała na głębszym i bardziej cichym poziomie. Nie potrzebowała skupienia i uwagi. Tak więc praca wiązała się dosłownie z męską energią, ale chciałbym, abyś zwróciła uwagę na zmiany, jakie zaistniały ostatnio w świecie i patrz, obserwuj. Te zmiany, które nadchodzą, zjednoczą męskie z żeńskim.

Żeńska energia jest o wiele bardziej cierpliwa, o wiele mniej wojownicza, jest bardziej opiekuńcza i odpowiedzialna za tak wiele zmian, w szczególności tych, które miały miejsce w świecie w okresie od II Wojny Światowej, tak więc pozostań nieporuszona, oddychaj, wczuj się w żeńska energię w sensie roli, jaką prawdziwie odgrywa i nie na powierzchni, którą łatwo zauważyć, lecz na znacznie jej głębszych poziomach.

PYTANIE 9: (czytane przez Linde z internety)Chciałbym zadać kilka pytań dotyczących aspektu. Jak działa aspekt pracy w życiu? Co się stanie, jeśli wszystkie elementy są zintegrowane? I czy mógłbyś podać do wiadomości tych, którzy planują podjąć naukę w Szkole Aspektologii (Aspectology school) w przyszłości. Będziemy oczekiwać ponownej wizyty w Japonii.

TOBIASZ: Aspekty są twórczym wyrażaniem siebie, zostały stworzone aby doświadczać różnorodność w życiu, przy założeniu, że dusza pozostaje zawsze czysta. Duszy, lub rdzenia nie da się złamać, albo zniekształcić. Dusza nie potrzebuje być naprawiana, jednocześnie to dusza stwarza aspekty do doświadczania. Niektórzy utykają w miejscu, inni mają wielkie osiągnięcia. Inni dochodzą do takiej fragmentaryzacji siebie, że czują się odłączeni. Czują się rozwarstwieni i rozbici. Prędzej, czy później wszystkie aspekty, każda wasza część, znajdzie się w potrzebie powrotu do domu, do was. I wielu z Shaumbra wybrało zrobić to w tym wcieleniu. Jest to jedno z wymagań wzniesienia. Nie możecie być wzniesieni (ascended) nie będąc całością siebie.

Tak więc mamy ten cudowny kurs Aspektologii, jak zaprosić aspekty, aby powróciły do was. Spędziliśmy parę dni zastanawiając się nad psychologią aspektu – jak je przywieść do domu, jak sobie poradzić z upartymi, nawet jak podejść do najciemniejszych aspektów. Głosy, które tak wielu z was słyszy w swoich głowach, pochodzą właśnie od tych aspektów. One grają w grę. Są mistrzami manipulacji i chcą od was, coś co posiadacie – waszą duszę. One absolutnie nie pochodzą od duszy. One myślą, że nie jesteście wystarczająco dobrymi menadżerami, dlatego chcą wyprzeć was ze stołka. Przy pomocy Aspektologii, pomożemy wam zrozumieć, jak się zintegrować, jak prawdziwie pokochać siebie, aby one ostatecznie również was pokochały. Dziękuję.

SHAUMBRA 9: Dziękuję.

PYTANIE 10 : (kobieta przy mikrofonie): Witaj Tobiaszu. W Interdimentional workshop (warsztaty wielowymiarowe), wspomniałeś o specjalnym wzorze, że wymiar staje się fizyczny. Czy mógłbyś to wyjaśnić? I czy ma to coś wspólnego z wprowadzeniem energii do tego wymiaru?

TOBIASZ: Tak i w tak krótkim czasie, jaki tu mamy byłoby bardzo trudno przejść przez wzór. To jest złożone, jednakże proste, ale to nie jest matematyczny, ani fizyczny wzór. Tak więc nie zamierzamy... powiemy tu o tym nieco, ale dla niektórych może być to „czarna magia”, niezrozumiałe. Jest to energia fizyki, która nawet nie stanowi jeszcze jakiegokolwiek przedmiotu studiów na Ziemi w porównaniu z innymi wymiarami. Jednak, tak, ma wpływ na przyniesienie energii ekspansji świadomości w ten wymiar. Nie dojdziecie do tego przez wzór. Bowiem wzór zaledwie pomaga zrozumieć jak to działa, ale nie ma wpływu , aby się to stało.

Co to sprawia? – wybór i akceptacja, wdychanie tego oraz punkty, o których dzisiaj była mowa- oddychanie z łatwością, świadomość i Punkt Obecności. Jest to tunel, albo brama dla waszej nowej świadomości.

SHAUMBRA 10: Dziękuję

TOBIASZ: Dziękuję

LINDA: Dwa pytania więcej?

TOBIASZ: Pięć, dziesięć.

LINDA: Dos. (nie rozumiem, co to za skrót)

PYTANIE 11: (kobieta przy mikrofonie) Witaj Tobiaszu. Ostatnio w Sand Creek miało miejsce oddanie szacunku w miejscu przejścia. Było to bardzo ciekawe, co było obecne, a co nie. Jestem zainteresowana, co się wydarzyło z perspektywy wyższego poziomu.

TOBIASZ: Gdybyś się mogła nieco jaśniej wyrazić słuchaczom, o co pytasz w szczególności?

SHAUMBRA 11: Oddawanie szacunku odbywało się w miejscu masakry w świetle Nowej Energii, a nie negatywnego aspektu. W tym miejscu pojawiło się wiele istot, wiele dusz, jakkolwiek byś ich nazwał. Ale jednocześnie w tym miejscu, samym w sobie, nic nie było. Cała podróż tego – proces tych ludzi idących tam – o co w tym wszystkim chodzi?

TOBIASZ: Jest tam tak wiele energii – ran – wciąż pogrzebanych w ziemi, i jest tam tak wiele istot wciąż pogrzebanych w ziemi naszej Ziemi i wraz z odchodzeniem Gaji, zaczyna się również proces uwalniania. Wielu z was miało przeszłe wcielenia, energie, które wciąż są pogrzebane 6 stóp pod ziemią, wciąż pozostają w ziemi, i tak jak ty, powracasz i chcesz uratować te kości, tak i inni również. Jeśli jesteś w stanie sobie wyobrazić potworne zagęszczenie lub energię na Ziemi, która jest świadkiem traumy, ran i wojen, masowych zagład. Tak wiele energii pozostało tutaj, i wciąż walczą, i wciąż powtarzają tę traumę – masakry, i wojny, w wielu różnych miejscach naokoło świata, wciąż i wciąż.

Mówi się, że jeśli taka oświecona istota, ześrodkowana w swoim własnym Ja, zintegrowana ze sobą, odwiedza takie miejsca, oddając honor masakrom, to bardzo ważne, honor masakrom – honor bólowi i doświadczeniu – zaprasza wtedy do uwolnienia te wyczekujące energie, w ziemi, powietrzu i wodzie. One nie muszą powtarzać w koło, cyklów nocnych mar i swojego horroru. Jest tam kilka energii, które słyszą, że mogą zostać uwolnione z tego wiecznego koła. Kiedy kilka istot, które na początku zostały uwięzione skorzysta z uwolnienia, stwarza się przestrzeń, która zaprasza następne energie do uwolnienia. One już nie należą do Ziemi, i mogą powrócić do innych sfer. Mogą iść naprzód.

Tylko jedną rzecz, chcielibyśmy zasugerować – wiem, wychodzę trochę poza temat, ale staram się dojść do punktu – kiedy odwiedzasz te miejsca, ma się to wiązać tylko z oddaniem szacunku i uwolnieniem. Nie ma to być żadne uzdrawianie, poprawianie, ponieważ wówczas zniekształcone zostaje samo doświadczenie, które miało miejsce, a to z kolei neguje uczestniczących w mądrości tego doświadczenia. To jest zaproszenie. Jak już powiedzieliśmy Shaumbra uprzednio, przejeżdżajcie przez cmentarze i groby i zapraszajcie tych, którzy wciąż utknęli, że oto nadszedł cudowny moment, aby zostać uwolnionym z przeszłości i powrócić do siebie. I w tym przypadku z grupą tu odwiedzającą, nastąpiło poruszenie, albo zmiana energii od tych, którzy utknęli w miejscu, ale wciąż są tacy, którzy jeszcze nie skorzystali z tego.

SHAUMBRA 11: Dziękuję

TOBIASZ: Dziękuję

LINDA: Ostatnie pytanie.

PYTANIE 12: (kobieta przy mikrofonie) Witaj Tobiaszu. Jak się masz dzisiaj, i twój Sam?

TOBIASZ: Jak najbardziej. Sam miał – ale dziękuję ci za pytanie – Sam miał pewne trudności przez parę tygodni, czując energie w koło Ziemi, zastanawiał się po jakiego diabła ponownie się wcielił w tych zwariowanych czasach! (trochę śmiechu) I musieliśmy mieć długie, długie pogawędki odnoście tego, co się naprawdę dzieje. Nawet jako Sam, mogę stać się zdezorientowany z powodu paru dramatów Ziemi, których teraz jest sporo. Późną nocą Sam usłyszał przypadkiem rozmowę rodziców, pełną obaw odnośnie sytuacji w świecie, i tak słuchając, wszedł na ich poziom dramatu, co się stało całkiem przez zaskoczenie.

SHAUMBRA 12: Założę się, że tak się stało.

TOBIASZ: Niemniej, dziękuję, że się zapytałaś.

SHAUMBRA 12: Proszę bardzo.

TOBIASZ: I to nie dotyczy mnie. Tak więc ... (chichocze)

SHAUMBRA 12: A teraz muszę zapytać, chciałabym bardzo skorzystać z twoich zaleceń.

LINDA: Ostatnie pytanie.

SHAUMBRA 12:... i ja to szanuję... (zwraca się do Lindy, „Kocham cię moja droga, trochę cierpliwości) (śmiech).... i to dotyczy tabletek. Kiedy doktor mówi, no wiesz, mam zastawkę w sercu i on mówi, że powinnam brać Plavix i aspirynę, inaczej wytworzy się skrzep. I ja kocham ciebie bardzo, ale nie chcę już przychodzić i widzieć ciebie (Tobiasz chichocze), tak więc zastanawiam się jak to zrobimy – brać te tabletki?I to samo z lekami na nadciśnienie, czy też powinnam je brać?

TOBIASZ: Rzeczywiście dwa różne pytania. W twojej sytuacji, skoro miałaś już pewne zmiany poczynione na sercu i te operacje oparte są na konieczności stosowania koniecznych leków, o których wspomniałaś, to my byśmy je kontynuowali. Istnieją alternatywy odnośnie rodzaju inwazyjności zabiegu, który miałaś, ale w twoim przypadku, to było prawdopodobnie wskazane.

W warunkach wysokiego ciśnienia krwi – mówiliśmy o tym ostatnio z bardzo małą grupą Shaumbry – ciało przechodzi przez niesamowite przemiany. To ma wpływ na każdą komórkę, każdy organ, każdą część ciała włączając serce. To powoduje zmianę w rozprowadzaniu wzorców energii, krwi, tlenu i składników odżywczych w ciele.

Tak więc teraz, u wielu z was, wasze serce próbuje ustalić swój nowy poziom. Niestety, medycyna akademicka nie rozumie, co się dzieje w ciele Nowej Energii, dlatego też stosowane są wciąż te same stare pomiary i przepisywane te same stare leki, i oni wciąż nie rozumieją, że jest powód dla różnic w zakresie ciśnienia krwi, właśnie w obecnych czasach. Dlatego też proszę was, każdego z osobna, zauważcie, co czujecie – Czy czujecie się zdrowi? Czy czujecie się w równowadze? – poczujcie, zanim zaczniecie kupować w potrzebie brania niektórych bardzo mocnych leków, które sztucznie będą usiłowały uregulować ciśnienie krwi, jak i inne funkcje serca, czy też innych organów ciała.

Próbuję wam powiedzieć, że większość lekarzy w chwili obecnej, wciąż nie rozumie zmian w DNA i biologii ciała. Cieszymy się z kilku lekarzy Nowej Energii, którzy występują do przodu z wiedzą tradycyjnej biologii, ale również ze zrozumieniem, przez jaki proces zmian przechodzi dana osoba.

SHAUMBRA 12: To byłoby dobre. Dziękuję.

TOBIASZ: Reasumując, pozostań na tych lekarstwach, które bierzesz, po przebytej operacji i bądź świadoma całej reszty twego ciała.

SHAUMBRA 12: Dziękuję.

TOBIASZ: Dziękuję. I z tym...

LINDA: Ale ty nie otrzymałaś porady medycznej, nieprawdaż?

SHAUMBRA 12: Nie.

TOBIASZ: Hm, ja nawet w jakimś stopniu nie istnieję, jak więc mógłbym udzielać medycznych porad? (chichocze)

LINDA: Ale nadmieniam o tym, ponieważ to może być bardzo niebezpieczne, gdy ktoś zażywa leki na obniżenie ciśnienia, a przestanie je nagle brać, to jest niesamowicie niebezpieczne.

TOBIASZ: Dziękuję ci za dodanie tego ALE (śmiech) i powtórzę, co powiedziałem przedtem. Czuj swoje własne ciało. Zrozum, że jest twoje. Ono nie należy do doktora, do którego chodzisz. Pamiętaj, że dostajesz od niego 5 minut. Musisz żyć ze sobą 24 godziny na dobę. Czuj twoje własne ciało i zachęcam tu doktorów i lekarzy nowej świadomości do ujawnienia się i zrozumienia, że człowiek stanowi całość, a nie pięć minut – jako istota.

I tym, kończymy kolejne, cudowne spotkanie Shaumbry. Oczekujcie bipania i brzęczenia przez następny miesiąc. (śmiech)

I tak to jest.

brak linii?

Przesłania Tobiasza ze Szkarłatnego Kręgu przekazywane są za pośrednictwem Geoffreya Hoppe'a, inaczej Cauldre'a, z Golden w Kolorado. Opowieść o biblijnym Tobiaszu pochodzi z apokryficznej Księgi Tobiasza i jest dostępna na stronie internetowej Szkarłatnego Kręgu (www.crimsoncircle.com). Tzw. Materiały Tobiasza udostępniane są za darmo od sierpnia 1999, kiedy to - według słów Tobiasza - ludzkość wkroczyła w erę Nowej Energii, pozostawiając za sobą drogę ku globalnej zagładzie.

Szkarłatny Krąg jest ogólnoświatową siecią ludzkich aniołów, którzy jako jedni z pierwszych dokonali przejścia w Nową Energię. Doświadczając radości i wyzwań, jakie stoją na drodze do wniebowstąpienia, służą pomocą innym ludziom odbywającym podobną podróż, dzieląc się z nimi swoimi przeżyciami, troszcząc się o nich i wskazując im drogę. Strona internetowa Szkarłatnego Kręgu, oferująca najnowsze materiały i dająca możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, odnotowuje każdego miesiąca ponad sto tysięcy odwiedzin.

Szkarłatny Krąg zbiera się co miesiąc w Denver w Kolorado, gdzie za pośrednictwem Geoffreya Hoppe'a Tobiasz dzieli się najnowszą wiedzą, choć - według słów Tobiasza - on i jemu podobne istoty ze Szkarłatnej Rady są jedynie kanałami dla przekazów pochodzących od samych ludzi. Jak wyjaśnia Tobiasz, członkowie Szkarłatnej Rady odczytują nasze energie i za pomocą tzw. channelingu przekazują z powrotem naszą własną wiedzę, abyśmy mogli spojrzeć na nią z zewnątrz, jednocześnie doświadczając jej od wewnątrz. Shoud jest częścią channelingu, podczas której Geoffrey Hoppe staje się kanałem nie dla przekazu samego Tobiasza, ale bezpośrednio dla energii zebranych tam ludzi.

Spotkania Szkarłatnego Kręgu są otwarte dla wszystkich, a celem ludzkich aniołów ze Szkarłatnego Kręgu jest służyć jako przewodnicy i nauczyciele tym wszystkim, którzy weszli na ścieżkę duchowego przebudzenia. Misją Szkarłatnego Kręgu nie jest jednak prowadzenie ewangelizacji, bowiem to raczej wewnętrzne światło ma poprowadzić ludzi pod opiekę ludzkich aniołów. Wy wszyscy zebrani w Szkarłatnym Kręgu będziecie wiedzieć co robić i czego nauczać, gdy pojawi się na waszym progu jedna z tych wyjątkowych i bezcennych ludzkich istot, które rozpoczynają właśnie swą podróż do Mostu Mieczy.

Jeżeli czytając te słowa wyczuwacie zawartą w nich prawdę, jeżeli głęboko w was czujecie z tym związek, oznacza to, że bez wątpienia należycie do Shaumbry, że jesteście nauczycielami i przewodnikami dla innych ludzi. Pozwólcie wówczas, aby zakiełkowało w was ziarno boskości. Nigdy nie jesteście sami - w całym świecie ziemskim i anielskim jest z wami wasza rodzina.

Ten tekst może być rozpowszechniany jedynie w całości, włącznie z niniejszymi przypisami oraz na zasadzie niekomercyjnej i nieodpłatnej. Wszelkie inne formy jego użycia wymagają pisemnej zgody Geoffreya Hoppe'a z Golden w Kolorado. Patrz formularz kontaktowy na stronie internetowej Crimson Circle www.crimsoncircle.com (c) Copyright 2009 Geoffrey Hoppe, Golden, CO 80403

brak linii?

Tłumaczenie: Jaga Fedynkiewicz, Australia