Ta podróż wyglądała na długą i żmudną, lecz doszedłeś dalej niż sobie zdajesz z tego sprawę. Teraz, gdy już tu Jesteś, weź głęboki oddech i odpręż się.

Znajdujesz sie na Hub-ie strony Crimson Circle. Z tego miejsca możesz w bardzo prosty sposób dostać się do ważniejszych miejsc naszej strony. Poprzez proste kliknięcie, możesz sprawdzić nadchodzące wydarzenia z udziałem Wzniesionego Mistrza Adamusa Saint-Germain, lub udać się do darmowej biblioteki przekazów, gdzie znajduje się wszelkie słowa i mądrości, wydane w formie słowa pisanego, lub w formie filmu wideo, w zależności własnego uznania, wyboru, co bardziej komu pasuje. Znajdziesz tu odniesienia do wszelkiej aktywności Crimson Circle.

To bez znaczenia, gdzie się udasz na naszej stronie, pozwól sobie poczuć energie innych ludzkich Mistrzów, którzy tu byli przed Tobą. Następnie poczuj przyzwolenie by dodać dotyk swej własnej energii, dla każdego następnego odwiedzającego. • Przesłanie dla Shaumbry z 14.02.2016
  14 Lutego 2016 roku, jest to data gdy Adamus Saint-Germain udzielił wiadomości dla Shaumbry o tym co następnie się stanie. Teraz te wydarzenie jest dostępne są tu, a Adamus ma w nim wiele do podzielenia się.
  Zobacz
 • 21 Shaumbra Realizations
  Distilled wisdom of the Masters
  View
 • Heaven's Cross
  We have created this special page where you can find all the relevant information about this extraordinary event.
  View
 • Adamusem Saint-Germain Na Żywo
  Chcesz porozmawiać bezpośrednio z Wielkim Wzniesionym Mistrzem? Poznać pokrewne dusze? Mieć wspaniałe doświadczenia w tym życiu? Jeśli tak, to te wydarzenia są dla ciebie.
  Zobacz
 • Biblioteka
  Na każdej stronie, jest diament mądrości, chwila inspiracji, przypomnienie Siebie. Ciesz się tysiącami i wiadomości od Tobiasza, Kuthumiego i Adamusa.
  Zobacz
 • Transmisja Shoudu na Żywo
  To jest serce Karmazynowego Koła. Podłącz się za darmo w każdą pierwszą Sobotę miesiąca, by posłuchać najświeższych wieści od Adamusa Saint-Germaina.
  Zobacz
 • Store - Transformational Material
  For a deep dive into topics on rejuvenation, magic, physics, integration, energy sovereignty and so much more
  View
 • Tobias of the Crimson Council
  With messages of compassion, understanding and hope, Tobias will help you remember who you really are.
  View