Chcesz współdziałać osobiście z Adamusem, poczuć się naturalnie w klasie bezpiecznej przestrzeni Nowej Energii, uczestniczyć w niezwykłych szkoleniach w Chmurze Klasowej będąc przy tym tylko w swej piżamie, albo dołączyć do tysięcy webcastów, które powstają każdego miesiąca. Tak więc, to jest twoja strona startowa. 

Wydarzenia na Żywo: Poczuj piękno i radość z innymi Shaumbra, gorące i ekscytujące interaktywne spotkanie z prawdziwym Wzniesionym Mistrzem i przyjemność luksusowej odskoczni tylko dla Ciebie. 

Studia Zaawansowane: Intymne i nurtujące; uroczyste i przyjazne; otwierajace oczy i zmieniające życie. To jest tylko część uczuć jakie doświadczysz podczas uczestnictwa w programach Zaawansowanych Studiów od Tobiasza i Adamusa, przedstawianych za pośrednictwem certyfikowanych nauczycieli Karmazynowego Koła z całego świata. 

Klasy w Chmurze: Osobiste i Głębokie, to wydarzenie online jest czymś do czego będziesz chciał wracać znów i znów. Dzięki aż 90 dniowemu dostępowi będziesz mieć czas bye wejść głębiej w każde doświadczenie w komforcie swego domu. "Oświecenie w swej piżamie" - o co więcej możesz prosić?

Comiesięczny Webcast na Żywo: Wibrujące serce Karmazynowego Koła, nasz comiesięczny webcast jest punktem centralnym łączącym tysiące Shaumbra z całego świata. Dołącz online absolutnie za darmo, lub pojaw się osobiście  za jedyne $25.

  • Adamus Saint-Germain na Żywo
    Chcesz porozmawiać bezpośrednio z Wielkim Wzniesionym Mistrzem? Poznać pokrewne dusze? Mieć wspaniałe doświadczenia w tym życiu? Jeśli tak, to te wydarzenia są dla ciebie.
    Zobacz
  • Transmisja Shoudu na Żywo
    To jest serce Karmazynowego Koła. Podłącz się za darmo w każdą pierwszą Sobotę miesiąca, by posłuchać najświeższych wieści od Adamusa Saint-Germaina. Dowiedz się czemu masz takie różne uczucia i doświadczenia przez ostatnie kilka tygodni, oraz co się wydaży w następnym miesiącu.
    Zobacz