I was born in Poland where I went to school, got my software engineering degree, started my own family, gave birth to 2 beautiful children, built my own house. In 1994 the whole family moved to California in search for medical help for our little daughter. And four years later we lived an "American Dream" and my daughter was on her way to healing.

From that point I started on a path of self inquiry - letting go of my past and starting my new life on my own. When I met Shaumbra, for the first time in my life I felt at home. I'd like to express deep gratitude to CC for introducing new tools to expand human consciousness and giving us opportunity to play with New Energy.

I find my growth and unfolding in breaking walls of old consciousness, un-programming old belief systems and programs. I'm looking forward to play and explore with you.


Iwona is a New Energy Teacher and Ordained Minister;

She is certified to present the following workshops:
Sexual Energies School, Aspectology, Passion, New Energy Synchrotize, Journey of the Angels, DreamWalk Birth, and DreamWalk Life

She is also a Mentor Teacher in USA and Poland.

Spoken Language: Polish, English

She's also a Certified Adoula - a Dreamwalker for Birth


*******************************************************************Urodziłam się w Polsce, gdzie chodziłam do szkoły, dostałam dyplom Inżyniera Informatkya, założyłam rodzinę, urodziłam dwoje pięknych dzieci, zbudowłam dom.
W 1994 roku cała rodzina przeniosła się do Kalifornii w poszukiwaniu pomocy medycznej dla naszej córeczki. Cztery lata później żyliśmy "Amerykanskim Marzeniem", a moja córka była w drodze do uzdrowienia.

Od tego momentu zaczęła sie moja podróż do samej siebie - odpuszczanie mojej przeszłości i rozpoczynanie nowego życia na własną rękę. Kiedy spotkałem Shaumbrę w 2005 roku w Reno  w Newadzie, to po raz pierwszy w życiu poczułam się jak w domu.

Chciałbym wyrazić głęboką wdzięczność dla CC za przedstawienia nowych narzędzi dla poszerzania ludzkiej świadomości i pokazania nam możliwości życia w Nowej Energii, które pomału staje się moją pasją.
Iwona jest nauczycielką Nowej Energii i ma certyfikaty aby prezentować następujące warsztaty:
Szkoła Energii Seksualnych, Aspektologia, Pasja, Synchrotyzowanie, Podróż Anielskiej, DreamWalk Narodzin i  DreamWalk Życia

Jest rowniez Mentorem Nauczycieli dla Crimson Circle w USA i Polsce.

Classes by