Jeśli znaleźliście tutaj drogę, to prawdopodobnie żyliście wiele wcieleń na Ziemi. Co jeśli to jest wasze ostatnie wcielenie? To bardzo dobre pytanie ... Jest jeszcze jedno pytanie, od którego wszystko się zaczęło: "Kim jestem?" Wszystko, co wydarzyło się od tamtej chwili ukazywało wam kawałki odpowiedzi. Teraz nadszedł czas, aby to wszystko zebrać razem.

W Przemierzaniu Snów w Procesie Wzniesienia, Adamus Saint-Germain opowiada historię swojego wniebowstąpienia. Najważniejszą częścią było sprowadzenie do domu wszystkich części i kawałków siebie, które poszukiwały, odkrywały i doświadczały na zewnątrz. Integracja wszystkich jego aspektów, co pozwoliło mu stać się Wielkim Wzniesionym Mistrzem, którym jest dzisiaj.

Szkoła ta oferuje możliwość dokonania kilku głębokich wyborów. Wielu uczestników twierdzi, że skutki tych wyborów miały dalekosiężne efekty. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad wzniesieniem - co to jest, kiedy to się stanie, dlaczego jest to taki gorący temat, czy jesteście na to gotowi - ta szkoła jest dla was.

~ Obejrzyj fragmenty na YouTube

~ Więcej informacji oraz aktualne oferty szkoły Przemierzania Snów w Procesie Wzniesienia znajdziecie w sklepie Karmazynowego Koła


Wypowiedzi uczniów o szkole:

 

"Jestem teraz tak gotowy. To jest moje ostatnie życie i chcę świętować! "

 

"To było dość otwierające mi oczy ... Zawsze myślałem, że wzniesienie było dla niektórych bardzo zaawansowanych osób, typu Zen, którzy zrobili wszystkie warsztaty, dla nich odpowiednie. Ale teraz wiem, że to jest dla mnie. Jestem na to gotowy."

 

"Zawsze chciałem usłyszeć historię wzniesienia się Saint-Germain’a. Łał, bardzo mi się podobało! On jest taki fajny gość ".

 

"Byłem tak wzruszony przez całą szkołę, to jest to!"

 

"Wybory jakich dokonałem w tej szkole – wszystkie się spełniły!"