Krajobraz rzeczywistości. Świadomy wybór. Systemy wierzeń. Czy czujecie, że wasze życie nie jest takiej jakości, jak chcielibyście aby było? Czy jesteście gotowi, aby zobaczyć jak wyglądają rzeczy takie, jakie naprawdę są - a następnie odtworzyć je dokładnie tak, jak tego chcecie?

Adamus Saint-Germain zaprasza do odwiedzenia waszego krajobrazu rzeczywistości i uświadomienia sobie, jak został on zbudowany przez systemy wierzeń (hipnotyczne nakładki), które zostały zaakceptowane przez rodziców, nauczycieli, kaznodziejów i ogólnie mówiąc masową świadomość.

Ponieważ wszystko jest ze wszystkim powiązane, jak więc można wyjść poza funkcjonowanie umysłu i odzyskać status Mistrza swojego własnego doświadczenia? Synchrotyzować. Poprzez świadomy wybór, można od-hipnotyzować siebie, aby żyć synchronicznym życiem, życiem w I/ORAZ jakim teraz opisuje Adamus.

Poświęćcie kilka dni z dala od waszego rutynowego umysłowego zarządzania aby połączyć się ponownie ze swoją świadomością i dowiedzieć się, jak stworzyć przestrzeń, aby dokonać prawdziwie świadomych wyborów. Możecie nawet stać się moderatorem sesji Synchrotyzowania dla innych.

UWAGA: Nie sugerujemy podjęcia tej szkoły, chyba że Krajobraz Rzeczywistości jest gotowy na prawdziwą zmianę.


~ Więcej informacji oraz aktualne oferty szkół Synchrotyzowanie w Nowej Energii znajdziecie w sklepie Karmazynowego Koła.

Wypowiedzi uczniów o szkole:

 

"Mogę teraz współpracować z moim umysłem, zamiast walczyć z nim i starymi systemami wierzeń".

 

"Synchrotyzowanie w Nowej Energii pomogło mi stać się Mistrzem własnego doświadczenia. W końcu wiem, jak świadomie wybierać to, co chcę dodać do mojego krajobrazu, zamiast zawsze starać się wszystko naprawiać. "

 

"Uczyłem moje córki dokonywać świadomych wyborów, poświęcając nieco czasu na to, aby wczuć się w nie. Następnie mieliśmy okazję obserwować, jak te wybory wywoływały obawy i problemy, a następnie w jaki sposób ukazują się w naszym życiu. "

 

"To jest tak zabawne! Mogę tylko zaprosić do innego krajobrazu; Nie jestem zablokowany w jednym krajobrazie, o którym dowiedziałem się jako dziecko. "

 

"Nauczyciel w szkole powiedział mi kiedyś, że nigdy nie uda mi się zrealizować mojego pomysłu na biznes, i oczywiście ja mu uwierzyłam.  Dzięki szkole Synchrotyzowania w Nowej Energii wreszcie od-hipnotyzowałem siebie od tego starego wierzenia -  i wszystko się zmienia. Dziękuję!"

 

"To jest rzeczywiście bardzo trudne. Wiem jak zmienić moją rzeczywistość, ale istnieje tak wiele małych rzeczy, które zaczęły pojawiać się na powierzchni. Takie jak na przykład dotyczące mojego wyglądu, który powinienem być inny. Cóż, cieszę się, że wszystko się teraz pojawiło. Mam szansę na to, aby po prostu zniknęło to z mojego krajobrazu rzeczywistości! "

 

"Synchrotyzowanie  w nowej Energii jest pełne przydatnych narzędzi dla każdego Mistrza. Polecam to."

 

"Świadomość - moja świadomość - tak naprawdę jest wszystkim. Świadomość masowa nie jest, ale ma mocne przyciąganie! Muszę sobie o tym codziennie przypominać i ta szkoła mi w tym bardzo pomogła. "