Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak się tu dostaliście? Jak wyglądał proces wcielania się w fizyczne ciało, zanim rzeczywiście się urodziliście? Według Adamusa, narodziny są o wiele trudniejsze, niż umieranie. Jest to dzika jazda duszy wchodzącej do fizycznej rzeczywistości..

W Przemierzaniu Snów w Procesie Narodzin, Adamus Saint-Germain dzieli się z nami tym, że schodzenie na Ziemię może być świadomym wyborem, a nie grą losową. Jak połączyć się ze swoją rodziną? Możecie to wybrać! Dowiecie się, co tak naprawdę dzieje się w innych wymiarach, gdy duchowa istota dokonuje wyboru, aby wcielić się na Ziemi. Fascynująca podróż prowadzi was przez anielską edukację, tubę narodzin, przez całą tę drogę aż do malutkiego człowieka z niesamowitą zdolnością do odczuwania i eksplorowania.

Przemierzanie Snów w Procesie Narodzin zapewnia szeroki wachlarz informacji i narzędzi, które uczynią podróż narodzin znacznie łatwiejszą niż to, co jest obecnie, uwalniając wiele współczesnych problemów związanych z poczęciem, narodzinami i pierwszymi miesiącami życia.

Materiał ten zapewnia również lepszy wgląd w ponowne narodziny. Na głębokim poziomie komórkowym naprawdę stajecie się nową istotą, chociaż może czujecie jakbyście umierali. Dogłębne zrozumienie procesu transformacji narodzin - i procesu śmierci - znacznie umożliwia i ułatwia proces transformacji.

Przemierzanie Snów w Procesie Narodzin jest również wykorzystywane do szkolenia asystentów duchowych podczas narodzin lub, jak nazywa ich Adamus, Adoulas. Te osoby (falicytatorzy) prowadzą rodzinę poprzez proces narodzin, umożliwiając słodkie, ekscytujące chwile łączenia się z przyszłym dzieckiem. Jeśli chcecie sprowadzić dziecko, ale czujecie, że to wszystko, to trochę za dużo lub jeśli chcecie luksusowego osobistego asystenta duchowego, po prostu zatrudnijcie Adoula.

~ Obejrzyj fragment z "Pierwszych Narodzin" na YouTube
~ Obejrzyj fragmenty na YouTube

~ Więcej informacji oraz aktualne szkoły Przemierzania Snów w Procesie Narodzin znajdziecie w sklepie Karmazynowego Koła

~ Znajdź Adoula [www.adoulas.org]


Wypowiedzi uczniów o szkole:

 

"Po dwóch bardzo trudnych, bałam się mojej trzeciej ciąży. Ale w rzeczywistości, byłam wstrząśnięta tym, że naprawdę mogłam się nią cieszyć! Czułam się tak bezpiecznie z moim Adoula. Całe doświadczenie było magiczne. Jeśli kiedykolwiek będę chciała kolejne dziecko, jest to jedyny sposób, aby to zrobić. "

 

"Jeśli ktoś potrzebuje leków przeciwbólowych podczas narodzin, ten sposób może być pięknym doświadczeniem. Byłam w pełni obecna i aktywna przez cały poród, nie spałam i czułam się świetnie przez kilka godzin! "

 

"To dziecko jest tak ukochane, i wierzę, że ono czuje się mile widziane w naszej rodzinie. Ma te ogromne błyszczące oczy; ona jest krystaliczna. Wybraliśmy aby mieć krystaliczne dziecko".

 

"Nie mam dzieci, ale zawsze miałam zły sen dotyczący moich narodzin tak, jakby to był największy błąd w moim życiu. Czułam dużo wstydu na ten temat. Teraz rozumiem, że to był tylko strach przed powrotem do kolejnego życia. Ale zrobiłam to i jestem bardzo zadowolona, że zostałam, bo to jest moje życie w którym dochodzę do swojego urzeczywistnienia! "