Jednym z najtrudniejszych elementów przebudzenia jest przyglądanie się jak wasze stare znajome pasje rozpuszczają się i znikają, praktycznie tuż przed waszymi oczami. Miejsca, ludzie i działania, które kiedyś tak wiele znaczyły po prostu więcej nie działają. Nic nie wydaje się ważne, a potem zastanawiacie się, co się z wami dzieje. Odpowiedź brzmi: absolutnie nic. Zdarza się to niemal wszystkim którzy idą od przebudzenia do swojego mistrzostwa.

Ścieżka przebudzenia oznacza otwarcie się na prawdziwą i niesamowitą Jaźń, którą wy jesteście. Ale oznacza to również, uwalnianie tak wiele z tego, co określało was bardzo jako człowieka, w tym hobby, zainteresowania, przyjaciół, relacje, oferty pracy i wiele życiowych okoliczności. Wydaje się, że wszystko się rozpada, ale faktycznie przechodzicie metamorfozę, przekształcając się do swojej wolnej Jaźni.

Wyobraźcie sobie żyjąc i wyrażając w pełni pasję swojej duszy, każdego dnia! Ludzka jaźń będzie się zastanawiać, jak kiedykolwiek mogliście być ograniczeni przez pasję z przeszłości, kiedy to głęboka pasja Jaźni zaczyna kwitnąć. Tymczasem należy pamiętać, że nie ma nic niewłaściwego z wami; to po prostu transformacja (czyli rozbiórka i odbudowa) do o wiele większego siebie. Dajcie sobie dar odkrywania Waszej Pasji. Wasza dusza i ludzka jaźń podziękuje wam.

~ Obejrzyj fragmenty na YouTube

~Więcej informacji oraz aktualne oferty szkół Odkrywając Swoją Pasję znajdziecie w sklepie Karmazynowego Kręgu


Wypowiedzi uczniów o szkole:

 

"To pomogło mi zrozumieć, że te szalone rzeczy przez które przechodziłem były w porządku."

 

"Już nie jestem  dłużej połączona z moimi dawnymi zainteresowaniami, i pomyślałam, że był to duży problem. Szkoła Pasji pomogła mi w zaprzestaniu martwienia się tym i radzenia sobie ze zmianami. "

 

"To pozwoliło mi poczuć nową pasję, a nawet radość, jak nigdy przedtem."

 

"Jestem gotowy, bawmy się!"

 

"Dość mocno utknąłem w mojej niedoli. Nic nie było już ciekawe, na pewno nic z moich starych rzeczy. To wszystko wydawało się bezcelowe. Myślałem, że to depresja, ale ja po prostu dokonałem przesunięcia w pasji! "

 

"Wiem, że to brzmi dziwnie, ale po prostu chce mi się teraz śmiać i tańczyć. Moja nowa pasja to ... nic nie robić, hahaha! "

 

"Ta szkoła pomogła mi odkryć zupełnie nową warstwę mojej sztuki. Fascynuje mnie, jak maluję ze swoją duszą. "

 

"Relaksuję się w moim nowym jacuzzi, czekając na wybuchy boskiej inspiracji."