Wydarzenia na żywo są najlepsze, ponieważ możemy się spotkać z tobą w chwili teraźniejszej, twarzą w twarz, spotkać swoich duchowych krewnych i zawrzeć nowe znajomości. Wiele ciepłych uścisków, dużo śmiechu i zawsze też trochę łez, jest to zawsze niesamowite doświadczenie w niezwykłych lokacjach - z tego właśnie składają się nasze spotkania na żywo. Liczymy, że dołączysz do nas!

Wydażenia na żywo zawsze zawierają wiele interakcji publiczności z Adamusem Saint-Germainem. Więc nie wybieraj miejsca przy przejściu jeśli jesteś nieśmiały!

Zawsze się staramy wybrać specjalne lokacje do naszych spotkań na żywo, przeważnie są to miejsca otoczone przez naturę, oraz spokojne energie. Tymi lokacjami mogą być wyspy, ośrodki wczasowe, zaciszne miejsca ukryte w górach, oraz starożytne i tajemnicze zamki.Bez względu na miejsce, będziesz się czuć dobrze rozpieszczonym, gdy będziesz się rozkoszował dobrym jedzeniem, wspaniałym winem, oraz inspirującą muzyką!


Celowo ograniczyć liczbę uczestników podczas imprez na żywo w celu stworzenia  bardziej osobistego i intymnego przeżycia tego wydarzenia. Większość wydarzeń jest wcześniej wysprzedane, więc jeśli myślisz o przyłączeniu się do nas, zarejestruj się prędzej niż później.

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia z ostatnich wydarzeń, po prostu sprawdź naszą album zdjęć pod tym linkiem http://www.crimsoncirclephotos.com

BON Adventure, Kona, HI, US, Styczeń 2017

Jest to nasz drugi raz, gdy razem z Adamusem Saint-Germainem jesteśm na Wielkiej Hawajskiej Wyspie, gdzie zrorganizowalismy nasze drugie warsztaty BON Adventure. BON jest nazwą używaną przez Adamusa by opisać bańke czasoprzestrzenną w której świadomość projektuje siebie sama by stworzyć rzeczywistość. "Bon" taże w języku Francuskim znaczy "dobrze." 

Szczegóły Wydarzenia

Teraz Gramy

Doświadczenia Online dla ewolucji twej świadomości. Subscrypcja-podstawowa  Cloud Classes oferuje nielimitowany dostęp przez 90 dnii. 

Nadchodzące Wydarzenia 

Geoffrey i Linda Hoppe prezentują Wydarzenie Na Żywo z udziałem Adamus Saint-Germain

  • {{dates_string}}
    {{calendar_text}}
    {{location}}