Pasākumi klātienē ir vislieliskākie, jo mēs varam satikt jūs aci pret aci, satikties ar radniecīgajām dvēselēm un sadraudzēties ar jauniem draugiem. Silti apskāvieni un smaidīgas sejas, tik daudz smieklu un vienmēr dažas asaras, neticamas pieredzes un satriecošas vietas - tas ir tas, no kā mūsu pasākumi klātienē tiek radīti. Mēs ceram, ka jūs pievienosieties mums!

Pasākumi klātienē vienmēr piedāvā daudz interaktīva laika kopā ar Adamus Saint-Germain. Tāpēc nesēžat ailes malā, ja jūs esat kautrīgi!

Mums patīk atrast ļoti īpašas vietas mūsu klātienes pasākumiem, parasti vietu, kas atrodas dabā un mierīgās enerģijās. Šīs vietas var būt salas, kūrorti, nošķirti kalnu patvērumi vai senas un mistiskas pilis. Jebkura tikšanās vieta plānota kā patīkama lutināšana, kamēr jūs izbaudāt labu ēdienu, smalku vīnu un iedvesmojošu mūziku!

Mēs tīšām ierobežojam dalībnieku skaitu klātienes pasākumos, lai radītu vairāk personisku un intīmāku sajūtu. Vairums pasākumu tiek izpārdoti, tāpēc ja jūs domājat par pievienošanos mums, piesakāties agrāk nekā vēlāk.

Ja jūs vēlaties redzēt bildes no iepriekšējiem pasākumiem, vienkārši apmeklējat mūsu online foto albumu http://www.crimsoncirclephotos.com

BON Piedzīvojums, Kona, HI, US, februārī, 2017

Šī ir mūsu otrā reize Havaju Lielajā salā un kopā ar Adamus Saint-Germain mēs veidojam mūsu otro BON Piedzīvojuma semināru. BON ir termins, ko lieto Adamus, lai aprakstītu radīšanas fonu, uz kā apziņa projicē sevi, lai radītu realitāti. “Bon” ir arī franču vārds “labi.”

Apskatīt pasākumu

Pašlaik pieejamas

Tiešsaistes pieredzes priekš jūsu apziņas evolūcijas. Abonētās Cloud Classes piedāvā bezlimita pieeju 90 dienas.

Apskatīt Cloud Classes

Gaidāmie pasākumi

Geoffrey un Linda Hoppe pasākumi klātienē ar Adamus Saint-Germain

 • 4th Feb, 2017
  Monthly Meeting and Webcast
  Louisville, Colorado, United States
 • 12 Feb, 2017 - 17 Feb, 2017
  BON Adventure
  Kailua-Kona, Hawaii, United States
 • 24 Feb, 2017 - 26 Feb, 2017
  Aspectology School Online
  Online, United States
 • 14 May, 2017 - 16 May, 2017
  The Simple Master: Allowing & And
  Haugesund, Norway
 • 21 May, 2017 - 25 May, 2017
  The Threshold
  Middelfart, Denmark